Міжнародні вантажоперевезення

1. Послуга: міжнародні перевезення вантажів компанією ВІЛТРАНС (Wheltrans)
2. Причини скористатися міжнародними вантажоперевезеннями компанії "ВІЛТРАНС"
3. Авіаперевезення як найбільш швидкий спосіб доставки
4. Морські перевезення: характеристики, вигода
5. Складські послуги при міжнародних перевезеннях
6. Міжнародні вантажоперевезення різними видами транспорту (мультимодальні)
7. Автомобільні вантажоперевезення по світу
8. Міжнародні збірні вантажоперевезення (LCL)
9. Специфіка документообігу при міжнародних перевезеннях
10. Види документів в міжнародних вантажоперевезеннях
11. Зовнішньоекономічна діяльність (ЗЕД)
12. Імпортно / експортні операції
13. Причини популярності контейнерних перевезень
14. Рефрижераторні перевезення
15. Порівняльна характеристика вантажоперевезень різними видами транспорту
16. Міжнародні вантажні перевезення під TIR
17. Сервіс міжнародних вантажоперевезень при транспортуванні небезпечних вантажів
18. Розцінки на міжнародні автоперевезення
19. Інші фактори вплив на ціну міжнародних перевезень вантажу
20. Страхування вантажів при міжнародних перевезеннях вантажів
21. Визначення коду товару за УКТ ЗЕД
22. Часті питання (FAQ)

Послуга: міжнародні перевезення вантажів компанією ВІЛТРАНС (Wheltrans)

Компанія ВІЛТРАНС (Wheltrans) професійно займається доставкою вантажів по Україні і світу не один рік. Серед наших клієнтів як великі підприємства, так і приватні особи. Перевезення по світу включають в себе:

Міжнародні вантажоперевезення фото 1

Автомобільні вантажоперевезення;
Міжнародні вантажоперевезення фото 2

Авіаперевезення;
Міжнародні вантажоперевезення фото 3

Морські перевезення;
Міжнародні вантажоперевезення фото 4

Контейнерні перевезення;
Міжнародні вантажоперевезення фото 5

Перевезення збірних вантажів;
Міжнародні вантажоперевезення фото 6

Мультимодальні перевезення;
Міжнародні вантажоперевезення фото 7

Складська логістика;
Міжнародні вантажоперевезення фото 8

Послуги з ЗЕД;
Міжнародні вантажоперевезення фото 9

Митно-брокерські послуги;

Ми цінуємо кожного нашого клієнта і прагнемо зробити процес надання послуги максимально комфортним для всіх учасників процесу. Розцінки на міжнародні автоперевезення компанією ВІЛТРАНС (Wheltrans) обчислюються виходячи з потреб клієнта і його можливостей. Наш вибір - індивідуальний підхід і надання комплексних послуг. Це дозволяє вам знизити свої витрати, а нам повністю контролювати процес і нести відповідальність за безпомилкове його здійснення. Добре налагоджений зв'язок між різними відділами логістики і висока кваліфікація персоналу гарантують якість, своєчасність і точність виконання вашого замовлення.

ПРОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Порахувати вартість перевезення
Звідки
Куди
Дата завантаження
Відстань (км)
ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПО УКРАЇНІ
ІМПОРТ
ЕКСПОРТ
ТИП АВТО
Тип кузова
Тент
Реф
Цельномет
ДОСТАВКУ РОЗРАХУВАТИСЯ І ОЗВУЧИВ МЕНЕДЖЕР
ВАША ЗНИЖКА 5%
Що б отримати прорахунок вартості доставки введіть ваші дані


Причини скористатися міжнародними вантажоперевезеннями компанії "ВІЛТРАНС"

Наша компанія працює на ринку вантажоперевезень не один рік і заслужила репутацію надійного партнера і сумлінного виконавця. Наш сервіс міжнародних вантажоперевезень відповідає європейському рівню, і ось чому:

Міжнародні вантажоперевезення фото 10Ми націлені на тривалу співпрацю, тому свою роботу ми виконуємо так, щоб ви прийшли до нас знову;
Міжнародні вантажоперевезення фото 11Нам довіряють наші партнери, це стимулює нас надавати наші послуги максимально якісно;
Міжнародні вантажоперевезення фото 12Ми уважно вивчаємо потреби клієнта, щоб максимально їм відповідати;
Міжнародні вантажоперевезення фото 13Ми гнучкі і готові працювати в мінливих умовах;
Міжнародні вантажоперевезення фото 14Ми вибудовуємо ефективну комунікацію в процесі доставки;
Міжнародні вантажоперевезення фото 15Наші клієнти можуть отримати інформацію про свій вантаж в будь-який момент;
Міжнародні вантажоперевезення фото 16Ми гарантуємо швидку обробку запитів.

Ми цінуємо кожного нашого клієнта, тому якісно відпрацьоване замовлення для нас є нормою і справою честі. Кожне замовлення для нас особливе і вимагає індивідуального підходу. Тому наші менеджери завжди уважно вислухають ваші побажання і запропонують кілька варіантів рішення, щоб ви могли вибрати найбільш підходящий для вас.

Наш рейтинг. Поставте Вашу оцінку

Авіаперевезення як найбільш швидкий спосіб доставки

Міжнародні вантажні перевезення за допомогою авіації - найбільш швидкий спосіб доставити ваш товар з пункту А в пункт Б. Така послуга зазвичай затребувана у компаній, які займаються продажем цінних товарів або продукції з невеликим терміном зберігання. Наприклад, дуже важливо швидко отримати товар, якщо ви займаєтеся продажем мобільних телефонів. Так як ринок регулярно поповнюють новинки, а ціна на старі моделі знижується з появою нових, то кожен день зволікання коштуватиме грошей. З тих же міркувань (чим швидше, тим вигідніше) авіаперевезення часто використовуються для доставки документів, високомаржинальних товарів, медикаментів, сезонних товарів. Крім того, що це найшвидший спосіб транспортування, про авіаперевезення ще можна сказати, що вони найнадійніші в плані ризиків пошкодження товарів. Вантажоперевезення повітряним шляхом мають і ряд обмежень. Не можна перевозити:

 • Зброю;
 • Наркотики;
 • Акумулятори;
 • Речовини, які містять ртуть;
 • Речовини, які легко спалахують і вибухають;
 • Магніти.

До інших переваг авіаперевезень перед іншими видами транспорту відносяться:

 • Не залежать від стану доріг, немає пробок і інших перешкод;
 • Можуть перевозитися вантажі великих габаритів;
 • Страхування вантажу;
 • Спрощена процедура митного оформлення.

Морські перевезення: характеристики, вигода

Міжнародні вантажоперевезення фото 17

Мабуть, самим бюджетним з усіх способів, якими здійснюються міжнародні вантажоперевезення, є транспортування по морю. Крім того, він має й інші привабливі для замовника характеристики:

 • Велика вантажопідйомність морського виду транспорту;
 • Збільшення вантажопідйомності судів дає можливість перевозити одним транспортним засобом більшу кількість продукції, відповідно ціна доставки на одиницю товару зменшується;
 • Якщо літак не має можливості підійти до порту, то сучасні технології дозволяють провести розвантаження на рейді або навіть у відкритому морі;
 • Товар при перевезенні перебуває в контейнерах, що дозволяє вберегти його від впливу погодних явищ і забезпечити збереження;
 • Низька ймовірність втрати товару при транспортуванні;
 • Єдині норми в регулюванні процесу доставки по морю різного виду товарів;
 • Найзручніший і вигідний спосіб транспортування між континентами.

Наша компанія не перший рік займається вантажоперевезеннями і готова надати своїм клієнтам якісні міжнародні перевезення вантажів морським транспортом.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАШИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ
У вас є питання або потрібна більш детальна інформація? Наші фахівці із задоволенням попрацюють над створенням індивідуальних транспортних і логістичних рішень в особистій бесіді з вами.

Складські послуги при міжнародних перевезеннях

Ми забезпечуємо нашим клієнтам надійне утримання їх продукції в спеціально передбачених для цього приміщеннях як України, так і за кордоном за хорошою ціною і з дотриманням всіх правил зберігання продукції. Наші фахівці добре ознайомлені з міжнародної логістикою і вимогами закордонного законодавства, тому вони зможуть підібрати для вашого товару такі сховища, де він не загубиться і буде в цілковитій безпеці. Ціна міжнародних перевезень вантажу формується з урахуванням того, що при доставці на великі відстані може знадобитися, щоб вантаж деякий час перебував на складі. Вид складу буде залежати від характеристик майна, що перевозиться і вимог до його зберігання. Ми враховуємо всі фактори - температурний режим, спосіб складування, тривалість зберігання. Зміст вашого майна в спеціально облаштованих приміщеннях за кордоном і в Україні - наша відповідальність і турбота.

Міжнародні вантажні перевезення різними видами транспорту (мультимодальні)

Міжнародні вантажоперевезення фото 18

Міжнародні вантажоперевезення можуть здійснюватися за допомогою літаків, морських суден і автомобілів в ході однієї логістичної операції. Це пов'язано з тим, що основний вид транспортування вигідний, наприклад, по морю. Але при цьому до порту товар теж потрібно доставити і для цього його завантажують в вантажні автомобілі. Точно так само і на стороні одержувача: від порту майно, що перевозиться доставляється по суші в фурах. Процес, безумовно, складніше, ніж коли доставка здійснюється одним видом транспорту. Такі перевезення прийнято називати мультимодальними та часто саме при такому способі вантажі губляться або зміщуються терміни доставки з різних причин. Але для нас не складно організувати все так, щоб на жодному етапі транспортування не виникло жодних проблем. Налагоджені зв'язки і відпрацьовані багаторічним досвідом процедури дозволяють знизити ризик виникнення затримок до мінімуму. Тому навіть при найскладніший логістичній операції, все доставляється вчасно, цілим та неушкодженим. Не варто хвилюватися також і щодо документального оформлення, яке ускладнюється при мультимодальних перевезеннях. Оформленням всіх митних, дозвільних та супровідних документів займаються наші фахівці.

Автомобільні вантажоперевезення по світу

Найпопулярніша на даний момент послуга: міжнародні перевезення вантажів компанією ВІЛТРАНС (Wheltrans) за допомогою вантажних автомобілів. Це пов'язано з тим, що за допомогою автомобільних доріг можна дістатися практично в будь-яку точку світу. Вантажні автомобілі бувають різних видів і можуть перевозити всілякі види продукції, від рідин в цистернах і до таких великогабаритних вантажів, як залізобетонні блоки. Розцінки на міжнародні автоперевезення автомобілями буде залежати від кілометражу, виду вантажу, виду вантажівки. Величезна кількість фур щодня доставляє товари від різних виробників в інші країни до замовників. Вони можуть проїхати всюди, де є хоч якась дорога. І це основна причина популярності автомобільних вантажоперевезень. Навіть при тому, що у такого способу доставки є свої ризики, і він дуже залежний від погодних умов, він залишається найбільш затребуваним. Завдання наших логістів - зробити так, щоб скоротити для замовника кількість ризиків, передбачити по максимуму всі нюанси, які можуть виникнути при автомобільних перевезеннях. За час нашої роботи ми досягли успіху в тому, щоб налагодити процеси практично до досконалості. Нам довіряють доставку свого товару як великі компанії, так і приватні особи.

Замовте послугу прямо зараз
і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Заповніть всі поля
Міжнародні збірні вантажоперевезення (LCL)

Не всі підприємства малого і середнього бізнесу можуть собі дозволити найняти цілу фуру або вантажний контейнер для транспортування товару. Тоді вантаж від декількох замовників збирається на консолідованому складі і відправляється одним видом транспорту в заданому напрямку. Причини скористатися міжнародними вантажоперевезеннями компанії "ВІЛТРАНС":

01

збереження вашого товару під час зберігання на складі і при переміщенні їх з одного транспортного засобу на інший;

02

гарантія того, що вантаж буде доставлено в обумовлений час в пункт призначення;

03

грамотне оформлення всіх необхідних для транспортування документів;

04

надання послуг страхування.

Особливу увагу в питанні транспортування LCL за кордон варто приділити митному декларуванню. Відповідно до законів України та прийнятих міжнародних угод, міжнародні перевезення проходять через ряд обов'язкових митних процедур. Найскладніше тут, мабуть, визначення митних кодів для товару, за якими потім сплачуються митні платежі. У разі консолідованих перевезень декларація заповнюється на кожного кінцевого отримувача. Наша компанія надає таку послугу клієнтам: вам не потрібно нести додаткові витрати і витрачати свій час на пошук брокера, який допоможе вам з оформленням документів. Ми здійснюємо цю процедуру максимально швидко і без додаткових витрат.

Консультация специалиста Wheeltrans
Потрібна консультація фахівця?Телефонуйте: 044 537-23-01 або залиште заявку і ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин. Консультація БЕЗКОШТОВНО

Специфіка документообігу при міжнародних перевезеннях

Кожне пересування вантажу обов'язково супроводжується документами, складеними відповідно до вимог законодавства тієї країни, по території якого він перевозиться. Для транспортування по території України вантажними автомобілями досить наявності договору на надання послуг транспортування і товарно-транспортної накладної. Все трохи складніше, якщо це міжнародні вантажні перевезення, і ви вивозите товар за кордон або навпаки, ввозите на територію України. Такі перевезення будуть вже частиною зовнішньоекономічної діяльності. При імпорті/експорті, перевезеннях збірних і небезпечних видів вантажів за кордон потрібно знання законодавства України, норм міжнародного права, правил торгівлі інших країн. У всьому цьому добре розбирається персонал нашої компанії і зможе надати вам якісну консультацію з даного питання.

Види документів в міжнародних вантажоперевезеннях

Документи при міжнародних перевезеннях вантажів діляться на три види:

Міжнародні вантажоперевезення фото 19

Документи, які описують вантаж. Сюди відносяться такі документи як інвойс, різні сертифікати, пакувальний лист. У них має бути представлено максимально точний опис товару, який переправляється через кордон. Для спрощення процедури опису майна, що перевозиться була розроблена система кодування товару - УКТЗЕД;
Міжнародні вантажоперевезення фото 20

Документи, які стосуються способу перевезення. У кожного способу транспортування є відмінності в наборі і правилах оформлення документації, так, при перевезеннях автомобілями потрібна ще й накладна CMR, по морю - коносамент. Детально по всіх видах документів ви можете отримати інформацію у наших консультантів;
Міжнародні вантажоперевезення фото 21

Документи, оформлення яких здійснюється в державних органах. Сюди відносяться Carnet TIR, різні сертифікати, що підтверджують якість, дозвільні документи на ввезення або вивезення продукції.

Важливо, щоб вся документація була оформлена грамотно. Будь-яка неточність може спричинити за собою затримку вантажу на митниці, а це додаткові часові та фінансові витрати. Щоб таких складнощів не виникало, вам потрібно або самим досконально вивчити всі тонкощі або звернутися за допомогою до фахівців. Логісти нашої компанії добре знайомі з усіма вимогами до переліку документів і їх оформлення. Довірте вирішення цього питання нам і будьте спокійні - ваш вантаж пройде всі процедури перевірки.

ВАРТІСТЬ

Ціни на наші послуги відповідають середньоринковим. Кожна послуга розраховується індивідуально, з урахуванням всіх інтересів і потреб замовника.

ЯК ЗАМОВИТИ НАШІ ПОСЛУГИ

Хочете раціонально використовувати час і фінансові кошти? Звертайтеся до професіоналів, які виконують свою роботу швидко, якісно і вчасно.

Замовити наші послуги можна звернувшись до нас за вказаними на сайті номерами телефонів. Також ви можете написати нам на електронну пошту, або звернутися до наших менеджерів через месенджери соціальних мереж Facebook і Instagram. Ми орієнтуємося на довгострокову співпрацю і піклуємося про свою репутацію, тому для нас добре виконана робота - справа честі. Будемо раді бачити вас нашими клієнтами!

Зовнішньоекономічна діяльність (ЗЕД)

Процес переміщення будь-якого майна з однієї країни в іншу далеко не такий простий, як може здатися людині, яка раніше не стикалася з ним. Етапу фізичного транспортування передує об'ємний пласт робіт. Сервіс міжнародних вантажоперевезень компанії ВІЛТРАНС включає в себе надання допомоги замовнику в здійсненні зовнішньоекономічної діяльності, частиною якої є міжнародні вантажоперевезення:

Міжнародні вантажоперевезення фото 22Організація технічного імпорту та технічного експорту товарів;
Міжнародні вантажоперевезення фото 23Консультування із ЗЕД від кращих фахівців України;
Міжнародні вантажоперевезення фото 24Мультимодальні перевезення вантажів;
Міжнародні вантажоперевезення фото 25Збірні перевезення;
Міжнародні вантажоперевезення фото 26Пошук постачальників і пошук ринків збуту в Європі;
Міжнародні вантажоперевезення фото 27Митні брокерські послуги;/span>
Міжнародні вантажоперевезення фото 28Фінансовий консалтинг;
Міжнародні вантажоперевезення фото 29Консультації з юридичних питань;
Міжнародні вантажоперевезення фото 30Страхування вашого вантажу.

Ми цінуємо кожного нашого клієнта, тому прагнемо надати якісні комплексні послуги. Такий варіант вигідний нашим замовникам, оскільки не потребує укладення безлічі договорів на різні види послуг в рамках здійснення ЗЕД. Послуга доставки «від дверей до дверей» значно економить ваш час і фінансові кошти. Поки ми виконуємо свою роботу, ви можете зосередитися своїй основній діяльності.

Імпортно/експортні операції

Міжнародні вантажоперевезення мають на увазі перетин кордону транспортним засобом, який перевозить товар. Залежно від того, вивозите ви товар за кордон України, або ввозите в країну щось, воно буде називатися експортом або імпортом. Товарообмін між країнами існує з давніх часів, процедури експорту/імпорту змінюються і без знань в області митного оформлення вам не обійтися, якщо ви хочете займатися всім самостійно. Але чи варто витрачати час на вивчення непрофільного для вас питання? Оформлення всієї необхідної документації для імпорту/експорту включає в себе послуга: міжнародні перевезення вантажів компанією ВІЛТРАНС (Wheltrans). Наші фахівці досконально вивчили всі нюанси цих процедур, так що ви можете бути впевнені, з Wheltrans ваш вантаж буде доставлений вчасно і за потрібною адресою з дотриманням всіх вимог міжнародного законодавства.

Види митно-брокерських послуг при міжнародних перевезеннях вантажів

Крім розмитнення імпорту та експорту наша компанія з радістю надасть вам наступні послуги в рамках сервісу міжнародних вантажоперевезень:

 • Розмитнення збірних вантажів і визначення коду товарів за УКТЗЕД. Від правильності кодування залежить те, як далі піде процес. Оформіть документи правильно і точно визначте код - і у вас не виникне жодних проблем при переміщенні товару через кордон. В іншому випадку вантаж можуть затримати, завернути назад, а то ще й накласти штрафні санкції;
 • Оформлення ПП і ПД. Ці документи необхідні для того, щоб вантаж безперешкодно був пропущений через кордон України для подальшого перевезення його на митницю всередині країни;
 • Акредитація та переакредитація підприємства. Для більш ефективного регулювання діяльності підприємств, які мають намір здійснювати зовнішньоекономічну діяльність, законодавством України було встановлено порядок постановки їх на облік. Ця процедура має чітко прописаний в Митному законодавстві порядок. ;
 • Оформлення тимчасового ввезення та вивезення, АТА Карнет. ATA Carnet оформляється і видається в торгово-промисловій палаті країни, з якої планується тимчасово вивезти товар з подальшим везінням назад. За своєю суттю він є документом, який дозволяє спростити процедуру тимчасового ввезення або вивезення вантажу для участі у виставках і ярмарках. Видається він також при тимчасовому перенесенні зразків товару, обладнання та інших категорій продукції;
 • Отримання сертифікатів СТ1 і EUR1. Дані документи підтверджують європейське / українське походження товарів і дають право провести митне очищення вантажу з використанням преференційної ставки мита, тим самим знижуючи його вартість для одержувача.

Причини популярності контейнерних перевезень

Не секрет, що в сучасному світі більше 80% всіх товарів перевозиться в контейнерах. Причини скористатися міжнародними вантажоперевезеннями компанії "ВІЛТРАНС" за допомогою контейнерів досить прості:

 • Практичність. Контейнери можна перевозити будь-яким видом транспорту. Їх легко перемістити з одного виду транспорту на інший, не пошкодивши при цьому вантаж, який знаходиться всередині;
 • Економія витрат. У контейнер можна занурити малу партію товару, при цьому вам не потрібно платити за весь контейнер, а лише за те місце, яке займає тільки ваш вантаж;
 • Універсальність - контейнери мають кілька стандартних розмірів, які однакові для всіх країн. Тому транспортування вантажу за допомогою контейнерів можливе в будь-які країни.

Найчастіше контейнери перевозять морем, використовуючи для цього спеціальні судна - контейнеровози. Для навантаження в контейнер підходить більшість категорій товару, в тому числі і легкові автомобілі. Більшість контейнерів мають властивість герметично закриватися, тому використовують їх навіть для перевезення медикаментів. Щоб бути впевненими, що ваш товар буде доставлений в обумовлені терміни і з дотриманням всіх правил транспортування для вашого товару - звертайтеся до професіоналів!

Рефрижераторні перевезення

Деякі види товарів потребують спеціальних умов для перевезення. Це можуть бути лікарські препарати, корми для тварин, тютюн, текстиль, продукти харчування, продукція хімічної промисловості та ін. Перевозити їх можна тільки дотримуючись певного температурного режиму, інакше вони просто зіпсуються. Як же доставити, наприклад, морозиво українського виробництва замовнику в Польщу? Для таких випадків вам буде корисна послуга: міжнародні перевезення вантажів компанією ВІЛТРАНС (Wheltrans) за допомогою спеціальних транспортних засобів, які можуть підтримувати певний температурний режим. Такими засобами є:

 • Вантажівки-ізотерми. Характеризуються наявністю цільного кузова, який забезпечує вищий рівень безпеки для вантажу, що перевозиться.
 • Одноярусні і двоярусні рефрижератори.
 • Вантажівки з секціями, здатними підтримувати різний температурний режим. Наприклад, в одній частині буде встановлений режим охолодження, а в інший зберігається тепло.
 • Спеціальні контейнери для морських перевезень, перевезень залізничним транспортом і авіа.

Такі перевезення ретельно плануються, оскільки продукція, що перевозиться, вимагає оперативного завантаження/розвантаження.

Що б оформити замовлення на доставку вантажу
заповніть форму і наші фахівці зв'яжуться з вами
Заповніть всі поля

Порівняльна характеристика вантажоперевезень різними видами транспорту

У процесі прийняття рішення щодо того яким способом перевозити вантаж, важливо знати і розуміти які недоліки і переваги є у різних видів вантажоперевезення. Плюси і мінуси транспортування вантажу різними видами транспорту:

Вид транспортування Плюси Мінуси
Автомобільні вантажоперевезення Велика карта покриття автомобільними дорогами, можливість доставки в будь-яку точку світу, можливість доставки будь-якого виду товару. Залежність від стану доріг та погодних умов
Перевезення по морю Найдешевший спосіб транспортування, можливість перевозити великогабаритні товари Займають багато часу
Авіаперевезення Найшвидший спосіб транспортування і найбезпечніший. Найдорожчий спосіб, більше підходить для доставки особливо цінних і високо маржинальних товарів, продуктів з невеликим терміном зберігання, медикаментів
Залізничні перевезення Хороша ціна, можливість перевозити різні види вантажів. Немає залежності від погодних умов. Обмежені можливості доставки, оскільки не скрізь є залізничне покриття.

Наші співробітники з увагою ставляться до всіх аспектів кожного замовлення. Немає єдиного стандартного рішення для перевезення вантажів, кожен проект вимагає індивідуального підходу і уваги до деталей. Це ще одна причина скористатися міжнародними вантажоперевезеннями компанії "ВІЛТРАНС".

Міжнародні вантажні перевезення під TIR

Міжнародні вантажні перевезення на автомобілях різної вантажопідйомності припускають, що автомобіль на своєму шляху проходження буде перетинати кордони як мінімум однієї країни. Проходження кордону супроводжується обов'язковим оформленням митної документації та сплатою різних мит і податків. Оскільки автомобільні вантажоперевезення дуже популярні, то на кордонах утворюються черги, які згодом призводять до затримок у доставці. Для того, щоб спростити митну процедуру при транзиті товару через країни, в 1978 році була розроблена спеціальна Митна Конвенція. Це зведення правил про міжнародне перевезення вантажів із карнетом коротко називається Конвенція TIR. Вона базується на наступних принципах:

Міжнародні вантажоперевезення фото 31

Міжнародна гарантія забезпечення митних зборів;
Міжнародні вантажоперевезення фото 32

Перевезення вантажу надійним транспортом;
Міжнародні вантажоперевезення фото 33

Супровід вантажу документом Carnet TIR;
Міжнародні вантажоперевезення фото 34

Встановлені засоби митного контролю повинні визнаватися всіма сторонами, як тією країною, куди направляється вантаж, так і країною транзиту.

Транспортні засоби, які беруть участь в міжнародних перевезеннях, повинні бути зареєстровані в ДАІ і мати відповідний документ. Щоб автомобіль був визнаний придатним для здійснення таких доставок, він повинен відповідати вимогам правил безпеки.

Що б оформити замовлення на доставку вантажу
заповніть форму і наші фахівці зв'яжуться з вами
Заповніть всі поля

Сервіс міжнародних вантажоперевезень при транспортуванні небезпечних вантажів

Розцінки на міжнародні автоперевезення

Інші фактори впливу на ціну міжнародних перевезень вантажу

Страхування вантажів при міжнародних перевезеннях вантажів

Вантажі, неправильне транспортування яких може призвести до виникнення вибухів, загорянь, отруєння людей чи навколишнього середовища, вимагають особливої ​​уваги. Ціна міжнародних перевезень вантажу підвищеної небезпеки буде вище, ніж звичайних вантажоперевезень, і це абсолютно виправдано, оскільки витрати на забезпечення безпеки такого вантажу вище. Які вантажі входять в категорію небезпечних:

 • Зріджені гази;
 • Вибухові речовини;
 • Рідини, здатні до легкого займання;
 • Матеріали і речовини, які легко спалахують;
 • Органічні перекиси;
 • Отруйні і токсичні речовини;
 • Радіоактивні речовини;
 • Інфекційні речовини;
 • Інші небезпечні матеріали і рідини.

Для транспортування вантажу такого типу потрібен, по-перше, спеціальний транспорт з додатковою системою безпеки, захистом від загоряння, витоку. По-друге для його перевезення необхідне укладення спеціальних документів, дозволів на транспортування. По-третє, такі перевезення вимагають розробки маршруту таким чином, щоб маршрут лежав далеко від населених пунктів. Компанія ВІЛТРАНС має досвід перевезень подібного типу і без проблем зможе організувати безпечну доставку з однієї країни в іншу.

Іноді помилково порівнюють міжміські доставки з перевезеннями продукції з однієї країни в іншу. Цього не можна робити, оскільки доставка між містами не передбачає митних процедур, відповідно не буде і витрат на сплату різних зборів і податків. На вартість міжнародних вантажоперевезень впливає кілька основних факторів:

 • Вид транспорту, яким буде здійснюватися доставка. Велика частина міжнародних вантажоперевезень припадає на морські перевезення, оскільки це найдешевший спосіб. Авіаперевезення доцільні для певних категорій товару через високу вартість;
 • Протяжність маршруту доставки. Звісно, чим менше відстань між пунктом А і пунктом Б, тим менше буде вплив цієї складової на формування ціни доставки;
 • Терміновість. Існує таке поняття, як доплата за терміновість. Якщо товар не відноситься до категорії швидкопсувних, але вам з якихось причин потрібно його отримати/доставити швидше, то ціна на його транспортування буде вище;
 • Кількість і вид товару. Перевезення дрібних партій товарів можуть здійснюватися в складі збірних вантажів, що вигідно для замовника, оскільки деякі витрати він ділить з власниками товарів-попутників.

Це основні, ключові складові при формуванні ціни доставки.

Крім основних параметрів, які беруться за основу для розрахунку вартості послуги, в кожному логістичному проекті є свої тонкощі і нюанси. Всі вони також повинні бути враховані і ретельно прораховані. Враховується, наприклад, що маршрут може пролягати по платних дорогах, можуть знадобитися послуги парома або потрібно оформлення будь-яких дозвільних документів. Складні погодні умови підвищують ризик пошкодження вантажу і для забезпечення його безпеки будуть потрібні додаткові витрати. У кожному конкретному замовленні ціна міжнародних перевезень вантажу ретельно розраховується нашими фахівцями. Ми намагаємося зробити її максимально вигідною для замовника, при цьому дотримуючись усіх правил транспортування. Ціна доставки ні в якому разі не повинна бути знижена за рахунок ігнорування правил безпеки і порушень норм міжнародного законодавства. При потребі, ми надаємо нашим клієнтам юридичні консультації з питань ЗЕД і правил міжнародної торгівлі, прийнятим в інших країнах. Ми зацікавлені в тому, щоб у вас не виникло жодних проблем з імпортом/експортом, розмитненням і зберіганням вашої продукції.

При міжнародних вантажоперевезеннях обов'язкове страхування вантажу на випадок виникнення обставин, які можуть пошкодити або зовсім привести в непридатність вашу продукцію. Для того, щоб зробити це правильно і в разі неприємностей отримати компенсацію від страхової компанії, потрібно врахувати ряд моментів:

 • Страховий договір укладається строго відповідно до чинного законодавства;
 • Сума страховки повинна відповідати вартості вантажу за документами або менше, але ні в якому разі не перевищувати її;
 • Договір повинен містити інформацію про перевезений виконавцем вантаж, способи доставки, дані супровідної документації, суму страховки і умови страхування.

Пам'ятайте, що ризик є завжди. Навіть, якщо вам здається, що нічого не трапиться, передбачити все неможливо. Тому, краще застрахувати вантаж, тим більше при міжнародних перевезеннях. У разі настання страхового випадку вчасно звертайтеся до страхової компанії.

Замовити послугу прямо зараз?

Вілтранс - це доставка будь-якого вантажу в будь-яку точку світу. Ми забезпечимо швидкість, надійність і зручність


Визначення коду товару за УКТ ЗЕД

Багато з наших клієнтів, хто вже мав досвід роботи з іноземними партнерами у сфері торгівлі, добре знайомі з такими термінами як «код товару», «код УКТ ЗЕД», «класифікація товару». УКТ ЗЕД - це скорочення від Українська класифікація товарів зовнішньоекономічної діяльності. В основі її розробки лежать Гармонізована система опису і кодування товарів і Комбінована номенклатура Європейського Союзу. УКТ ЗЕД збігається з Гармонізованою системою по шести знакам, а з Комбінованою номенклатурою ЄС - по восьми знакам товарного коду.

УКТ ЗЕД складається з:

Сенс такої класифікації товарів складається в тому, щоб кожному товару, який переміщується через кордон привласнити десятизначний код. Він потрібен для правильної ідентифікації товару, визначення ставки мита і контролюючих заходів, що застосовуються до нього. Також при наявності такого коду простіше відслідковувати статистику. Для кожного коду товару затверджена митна ставка. Неправильно визначений код товару може призвести до його «подорожчання» і штрафних санкцій. Часто про визначення коду товару за УКТЗЕД згадують вже безпосередньо під час митного оформлення. Це з самого початку невірна стратегія. Робити це потрібно заздалегідь, до того, як буде підписаний контракт. Код товару допоможе дати правильний опис товару в супровідних документах, отримати всю необхідну інформацію від постачальника і мінімізувати ризик того, що код товару буде змінений митним інспектором.

Поширені запитання (FAQ)

Супровід вантажів здійснюється різними видами документів. Перелік документів залежить від виду вантажу, способу транспортування і багатьох інших факторів. Більш детальну інформацію ви можете отримати, звернувшись за консультацією до наших менеджерів.

Ми рекомендуємо зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті нашої компанії або по електронній пошті. Для обговорення всіх деталей і підписання договору ми запросимо вас до нас в офіс, якщо такої можливості немає, відправимо вам його електронною поштою.

Наші ціни дуже демократичні і відповідають ринковим. На сайті ви можете скористатися калькулятором для попереднього розрахунку ціни, більш детально обговорити вартість можна з нашими консультантами.

Так, ми володіємо транспортними засобами для здійснення таких перевезень і можемо надати вам таку послугу з дотриманням всіх правил безпеки і норм законодавчих актів.

Наші партнери

Наши партнеры фото 1
Наши партнеры фото 2
Наши партнеры фото 3
Наши партнеры фото 4
Наши партнеры фото 5
Наши партнеры фото 6

Відгуки

Оформіть заявку прямо зараз
і отримаєте знижку 5%

Ваша заявка прийнята
Заполните все поля

Акція не підсумовується з іншими знижками