Зовнішньоекономічна діяльність

Послуги зовнішньоекономічної діяльності в наш час

Зовнішньоекономічна діяльність фото

Кожен маленький бізнес прагне вирости і стати великим, щоб поставляти свою продукцію не тільки на внутрішні ринки, а й за кордон. Або виробник може порахувати, що продавати свій товар в країни, наприклад Європи, вигідніше, тому то там вище попит. А може виникнути й інша ситуація, коли вам, як виробнику, вигідніше закуповувати сировину для вашого виробництва в іншій країні. Щоб знати напевно і не прогоріти, потрібно добре вивчити зовнішні ринки, знайти ринок збуту або постачальників сировини, зробити необхідні розрахунки. Проте не кожне підприємство має в своєму штаті співробітників, які володіють достатнім багажем знань, щоб зробити необхідні розрахунки. В такому випадку вам потрібно шукати і наймати на роботу додатковий кваліфікований персонал. Пошук таких кадрів може зайняти не один день, а може і не один місяць. Набагато ефективніше і у всіх аспектах вигідніше звернутися до логістичної компанії, яка надає послуги зовнішньоекономічної діяльності. Наші логісти володіють усіма необхідними знаннями та навичками, добре знають іноземні мови і міжнародне законодавство. Навіть найменші нюанси роботи з іншими країнами не вислизають від їхньої уваги.

Зміст

Кому вигідно передавати зовнішньоекономічну діяльність на аутсорсинг

У яких випадках для вас буде очевидна вигода від аутсорсингу?

Зовнішньоекономічна діяльність фото 1Якщо у вас в компанії немає окремого відділу по зовнішньоекономічній діяльності, і немає перспектив його створення;
Зовнішньоекономічна діяльність фото 2У вас немає великих обсягів товарообігу, щоб покрити витрати на утримання штатних фахівців з ЗЕД;
Зовнішньоекономічна діяльність фото 3У вас немає часу і досить фінансових ресурсів на створення своєї служби логістики і набору кваліфікованого персоналу.

Це основні визначальні моменти, щоб прийняти рішення про те, що ваша зовнішньоекономічна діяльність матиме більше позитивних результатів, якщо нею займаються профільні фахівці.

Наш рейтинг. Поставте Вашу оцінку

ПРОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Порахувати вартість перевезення
Звідки
Куди
Дата завантаження
Відстань (км)
ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПО УКРАЇНІ
ІМПОРТ
ЕКСПОРТ
ТИП АВТО
Тип кузова
Тент
Реф
Цельномет
ДОСТАВКУ РОЗРАХУВАТИСЯ І ОЗВУЧИВ МЕНЕДЖЕР
ВАША ЗНИЖКА 5%
Що б отримати прорахунок вартості доставки введіть ваші дані


Переваги від аутсорсингу зовнішньоекономічної діяльності для вашої компанії

Які вигоди отримує ваша компанія після того, як її зовнішньоекономічна діяльність перейшла на аутсорсинг до міжнародної логістичної компанії ВІЛТРАНС:

Зовнішньоекономічна діяльність фото 4

Організація закупівель сировини і готової продукції переходить під нашу відповідальність. Ми беремо на себе пошук найбільш вигідних умов для поставки;
Зовнішньоекономічна діяльність фото 5

Ми беремо на себе пошук партнерів за кордоном і пошук ринків, де ви зможете отримати більше прибутку від реалізації вашого товару;
Зовнішньоекономічна діяльність фото 6

Ми гарантуємо, що ви отримаєте якісний товар, оскільки зобов'язання щодо його перевірки лягає на нас;
Зовнішньоекономічна діяльність фото 7

Організацію усього логістичного ланцюжка з доставки та розмитнення вашого вантажу;
Зовнішньоекономічна діяльність фото 8

Наші логісти продумують і готують найбільш раціональний і ефективний спосіб доставки;
Зовнішньоекономічна діяльність фото 9

Ви не берете участь у спілкуванні з податковими та митними органами, цим займаються наші співробітники;
Зовнішньоекономічна діяльність фото 10

Отримання вашого замовлення «під двері» в обумовлений час і з мінімально можливими витратами;
Зовнішньоекономічна діяльність фото 11

Грамотні консультації логістів, юристів, митних брокерів з усіх виникаючих у вас питань;

Одним словом, довіряючи нам представляти ваші інтереси на міжнародних ринках, ви позбавляєте себе від зайвого клопоту і маєте можливість зосередитися на основній діяльності вашого підприємства.

Міжнародні послуги зовнішньоекономічної діяльності ВІЛТРАНС (Wheltrans)

На отримання яких послуг ви можете розраховувати, звернувшись в нашу компанію? Міжнародні послуги зовнішньоекономічної діяльності ВІЛТРАНС (Wheltrans) представлені такими напрямами:

Ми зацікавлені в кожному нашому клієнті і комплексному наданні послуги «під ключ». Такий варіант вигідний нашим замовникам, оскільки не потребує укладення безлічі договорів на різні види послуг в рамках здійснення ЗЕД. Такий підхід значно економить часові та фінансові витрати, а той факт, що за роботу беруться професіонали, гарантує, що виконана вона буде на відмінно. Крім основних, перерахованих вище послуг, ми відкриті до обговорення ряду інших питань. Наша цінова політика досить гнучка і вартість послуг залежить від кожної індивідуально продуманої й прорахованої стратегії.

Пошук постачальників і товарів на міжнародних ринках

Консультації по ЗЕД від кращих спеціалістів

Мультимодальні перевезення вантажів

Міжнародні послуги зовнішньоекономічної діяльності ВІЛТРАНС (Wheltrans) включають в себе надання допомоги клієнтам в пошуку товарів і постачальників в інших країнах. Наші співробітники володіють кількома іноземними мовами, тому легко можуть взяти на себе:

 • підбір контрагента на вигідних для вас умовах;
 • проведення переговорів від вашого імені з дотриманням ваших інтересів;
 • підготовка договору ЗЕД, підписання договору;

Для цього ми попередньо ретельно вивчаємо об'єкт пошуку. Який товар вам потрібен, яким повинен бути постачальник, які умови співпраці вам будуть оптимально вигідні. Важливо також визначити регіон, в якому ми будемо шукати постачальника/товар. Чим більше вхідних даних ви нам надасте, тим краще і швидше ми зможемо знайти для вас те, що потрібно. На всіх етапах проводиться збір інформації про контрагентів, перевіряється їх благонадійність і ділова репутація. Ми підбираємо кілька варіантів можливого співробітництва, та тільки після ретельної перевірки і вашого схвалення приступаємо до підписання документації. Перевірка благонадійності контрагента обов'язково проводиться до підписання контракту ЗЕД та перерахування коштів на рахунок нового ділового партнера.

На сьогоднішній день процеси міжнародної торгівлі регулюються безліччю різних норм і правил. Для того, щоб ваша діяльність в цій сфері приносила вам прибуток, була успішною і ефективною, вам буде потрібно виконати велику кількість різних процедур і підготувати багато документів. Все це повинно бути здійснено строго відповідно до законодавства України. Без спеціалізованих знань в галузі міжнародного права вам не обійтися. Так як світ не стоїть на місці, закони періодично змінюються, вносяться зміни і поправки, то вам потрібно буде регулярно відслідковувати такі зміни, щоб не зазнати збитків через незнання. Наша компанія більше 5 років надає послуги зовнішньоекономічної діяльності. Наші фахівці зможуть вас проконсультувати по всіх, пов'язаних з ЗЕД питань. У нас працюють люди з великим багажем знань і роками досвіду в міжнародній торгівлі. Якщо вам потрібна інформація про правила оподаткування та ставки податків, аналіз ефективності торгової операції, звертайтеся до професіоналів! З нами ви зможете як почати успішну зовнішньоекономічну діяльність з нуля, так і поліпшити свої результати і підвищити ефективність вже початих операцій.

Одним з важливих напрямків, в яких успішно працює логістична компанія в Україні з послугами по зовнішньоекономічній діяльності, є мультимодальні перевезення. Доставка всередині країни найчастіше здійснюється одним видом транспорту, такі транспортування простіше в плані організації логістики. При здійсненні зовнішньоекономічної діяльності часто потрібно перевезти товар на інший континент, тому доставка буде здійснюватися як мінімум двома видами вантажоперевезення. Наприклад, ваш товар з точки А, яка знаходиться в Україні, їде фурою в порт Одеси. Там він завантажується на судно, яке доставляє його в порт іншого учасника ЗЕД. По прибуттю завантажується або на склад в порту, або знову ж за допомогою вантажного автомобіля транспортується в точку Б до замовника. Весь цей ланцюжок повинен працювати як єдиний, чітко злагоджений механізм. Будь-яка затримка, будь-яка не стикування може потягнути за собою зриви термінів, штрафні санкції, штрафи, неустойки. Ми знаємо, як організувати логістику так, щоб такого не сталося. Процесу доставки передує процедура ретельної розробки і розрахунку варіантів маршрутів і вибирається найбільш вигідний для клієнта. Всі документи подаються відповідно до вимог законодавства, щоб в процесі митного огляду не виникало питань у контролюючих органів.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАШИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ
У вас є питання або потрібна більш детальна інформація? Наші фахівці із задоволенням попрацюють над створенням індивідуальних транспортних і логістичних рішень в особистій бесіді з вами.

Пошук клієнтів в Європі і підбір найбільш вигідного варіанту співпраці

Незалежно від того, націлені ви продавати ваші товари на ринки Європи або розширювати ринки збуту, вам потрібно шукати тих, хто готовий придбати вашу продукцію. І придбати її за такою ціною, яка влаштувала б і вас і покупця. В послуги зовнішньоекономічної діяльності нашої компанії входить пошук клієнтів, які стануть вашими постійними покупцями, і ви зможете вибудувати з ними довгострокову і плідну співпрацю на взаємовигідних умовах. Як відбувається такий пошук? Для початку ми вивчаємо вашу цільову аудиторію. Визначаємося з тим, хто нам потрібен - кінцевий покупець або реселлер. Складаємо план робіт, опрацьовуємо можливість і доцільність поставки вашого товару в потрібну країну. У нашому розпорядженні велика база різних компаній і підприємців в різних сферах економіки. Наші менеджери обробляють великі обсяги інформації з різних каталогів, відвідують виставки на різну тематику, для того, щоб володіти інформацією про новинки на ринку і бути в змозі запропонувати вам вигідне партнерство. Важливою є перевірка фінансових можливостей контрагента і його ділової репутації.

Послуги міжнародного постачання

Зовнішньоекономічна діяльність фото 21

Обмін товарами на міжнародних ринках, поставки сировини і комплектуючих для контрагентів або від них передбачають чітку організацію процесу постачання. Логістична компанія в Україні з послугами по зовнішньоекономічній діяльності займається організацією процесу логістики від пошуку товару/постачальника/ринку збуту і до моменту видачі вантажу адресату. Послуги міжнародного постачання користуються популярністю як серед компаній, які знаходяться в нашій країні, так і серед зарубіжних фірм. Не кожна українська компанія може собі дозволити самостійно доставити потрібну їй сировину з-за кордону. А іноземні контрагенти дуже часто зацікавлені в сировині і комплектуючих матеріалах з України. Такого роду колаборація між виробниками і постачальниками з різних країн на виході дає оптимальний за вартістю продукт, який потім успішно реалізується на світових ринках. Однак, її не буде, якщо процес постачання не налагоджений досить ефективно. Тому основне завдання компанії-виконавця, яка займається логістикою — так побудувати маршрути і організувати процеси, щоб виробництво вчасно отримало сировину і комплектуючі.

Процедура надання послуги технічного імпорту

У тому випадку, якщо ви не хочете стати учасником ЗЕД, а купити товар на ринку, наприклад, Європи або в Китаї, вам потрібно, то ви можете скористатися послугою технічного імпорту. Етапи технічного імпорту:

Опис
Етап 1 Компанія ВІЛТРАНС (технічний імпортер), що діє в ваших інтересах, від свого імені укладає договір з постачальником;
Етап 2 За свої кошти технічний імпортер закуповує товар за кордоном і займається його доставкою в Україну;
Етап 3 Оформлення всіх необхідних дозвільних документів на ввезення вантажу;
Етап 4 Митне очищення товару згідно з чинним законодавством;
Етап 5 Технічний імпортер продає товар замовнику по заздалегідь узгодженій вартості на основі договору купівлі-продажу.

Міжнародні послуги зовнішньоекономічної діяльності ВІЛТРАНС (Wheltrans) з технічного імпорту товару мають ряд переваг для їх замовника. Основна з них - вам не потрібно самим ставати учасником ЗЕД, отримувати різного роду дозволи, розробляти логістику, тримати в штаті компанії професійних логістів, юристів з міжнародного права, брокерів. Ви не несете ніякої відповідальності за переміщення товару за кордоном, всі ризики ми беремо на себе.

Переваги технічного експорту від ВІЛТРАНС

Надання послуги технічного експорту здійснюється на основі укладеного між замовником і виконавцем договору. Будь-яка зовнішньоекономічна діяльність, при якій всі дії між постачальником і замовником здійснюються суб'єктом ЗЕД, буде називатися технічним експортом. Чому вигідніше, щоб експортом вашої продукції займалася аутсорсингова компанія? На це є кілька причин:

1.По-перше, ви економите свій час, який, якщо будете займатися самі питаннями, пов'язаними з експортом, витратите на їх вивчення. А потім на організацію процесу, оформлення документів і так далі. У процесі технічного експорту ви укладаєте договір тільки з вантажоперевізником, все інше ми беремо на себе;

2.По-друге, очевидна економічна вигода технічного експорту, так як найбільш раціональним є задіяти в роботу професіоналів, ніж самим осягати всі тонкощі ЗЕД методом спроб та помилок;

3.Всі клопоти по усуненню ризиків лягають на плечі компанії-виконавця;

4.Немає необхідності вивчати тонкощі процесів з міжнародної торгівлі та її юридичних аспектів, як і наймати окремо для цього в свій штат фахівців.

У цьому вся принадність і величезний плюс сервісу «під ключ» - ми вирішимо всі проблеми за вас, надаючи вам на виході готове рішення.

ВАРТІСТЬ

Ціни на наші послуги відповідають середньоринковим. Кожна послуга розраховується індивідуально, з урахуванням всіх інтересів і потреб замовника.

ЯК ЗАМОВИТИ НАШІ ПОСЛУГИ

Хочете раціонально використовувати час і фінансові кошти? Звертайтеся до професіоналів, які виконують свою роботу швидко, якісно і вчасно.

Замовити наші послуги можна звернувшись до нас за вказаними на сайті номерами телефонів. Також ви можете написати нам на електронну пошту, або звернутися до наших менеджерів через месенджери соціальних мереж Facebook і Instagram. Ми орієнтуємося на довгострокову співпрацю і піклуємося про свою репутацію, тому для нас добре виконана робота - справа честі. Будемо раді бачити вас нашими клієнтами!

Митні брокерські послуги

Важливим етапом зовнішньоекономічної діяльності при транспортуванні вантажу через кордон є його митне оформлення. Ви можете або займатися цим питанням самостійно або довірити розмитнення фахівцям за розумну ціну. Вигоди від звернення до фахівців очевидні. Вивчення питань, пов'язаних з реєстрацією відповідної документації, займає багато часу, оскільки для правильного розмитнення вам потрібно буде вивчити законодавство не тільки України з даного питання, а й нормативно-правові акти іноземної держави. Наші фахівці володіють всіма необхідними знаннями в сфері надання брокерських послуг і допоможуть вам пройти відповідні процедури швидко і без помилок. У разі, якщо ви замовляєте у нас доставку вашої продукції за кордон/з-за кордону, то митно брокерські послуги пропонуються вам як частина наданого нами логістичного ланцюжка. Вам не потрібно шукати додатково брокера і укладати ще один договір. Всі клопоти з оформлення процедури перетину товаром кордону ми беремо на себе. Укладаючи з нами договір ви можете розраховувати на повне сприяння наших фахівців в проходженні всіх як попередніх, так і основних етапів розмитнення.

Послуги складської логістики в Європі

Зовнішньоекономічна діяльність фото 22

Дуже часто для підприємців з нашої країни складські послуги в Європі потрібні, щоб консолідувати посилки від різних виробників для подальшої їх відправки в Україну. Йдеться про таку послугу зовнішньоекономічної діяльності, як перевезення збірних вантажів, які дуже популярні і їх використовують як великі підприємства, так і приватні підприємці. Наші логісти підберуть вам саме те сховище, яке підходить для вашого замовлення, враховуючи специфіку вашого товару і необхідні для його зберігання умови. Наші співробітники володіють усіма необхідними знаннями та навичками в сфері логістики. Звернувшись до нас за консультацією, ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання, у тому числі і щодо ціни складських логістичних послуг в Європі. Ми візьмемо на себе оформлення всіх необхідних документів. Ваш персональний менеджер в будь-який час може надати вам інформацію щодо стану вашого вантажу. Довіряючи свій вантаж нам, ви вибираєте відповідального виконавця, надійного перевізника та вигідного партнера!

Фінансовий та юридичний консалтинг з питань ЗЕД

Страхування вантажів при міжнародних перевезеннях

Особливості здійснення ЗЕД при морських перевезеннях

Логістична компанія в Україні з послугами по зовнішньоекономічній діяльності

Логістична компанія в Україні з послугами по зовнішньоекономічній діяльності ВІЛТРАНС надає фінансовий консалтинг в таких видах діяльності як міжнародні мультимодальні перевезення вантажів, технічний імпорт/експорт, страхування вантажів. Ми пропонуємо нашим клієнтам:

 • грамотні консультації кращих фахівців з питань документообігу при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності;
 • консультації з митного і валютного законодавства;
 • проведення контрактної експертизи на відповідність вимогам міжнародного законодавства та законодавства України;
 • послуги з розрахунку зниження витрат на перевезення і супровід товару;
 • надання інформації про звичаї і правила у сфері торгівлі інших країн;
 • проведення аналізу на відповідність умов поставки вимогам Інкотермс;
 • юридичну підтримку і супровід клієнта протягом всього процесу здійснення угоди із зарубіжними партнерами;
 • пошук інформації про контрагента, складання картини його ділової репутації;
 • консультації по взаєморозрахунках за банківськими гарантіями та акредитивами;
 • послуги перекладача - наші співробітники володіють декількома мовами.

Телефонуйте і ми допоможемо вам швидко знайти відповіді на всі питання, що стосуються торгових операцій на ринках Європи і інших країн.

Якщо при внутрішніх перевезеннях страховка вантажу може застосовуватися за бажанням, і вона не завжди має сенс, то в міжнародних вантажоперевезеннях, які часто здійснюються за допомогою морських суден, вона частіше потрібна, ніж ні. Якщо ви прийняли рішення застрахувати ваш товар, то потрібно врахувати ряд моментів:

 • Страховий договір укладається строго відповідно до чинного законодавства;
 • Сума страховки повинна відповідати вартості вантажу за документами або менше, але в жодному разі не перевищувати її;
 • Договір повинен містити інформацію про: назву вантажу, його упаковку, вагу і кількість місць; способи вантажоперевезення і транспорт; спосіб відправки товару; дані супровідних документів (номер, дата);
 • інформацію про пункт, з якого здійснюється відправка і про пункт доставки;
 • страхову суму;
 • умови страхування.

Пам'ятайте, що ризик є завжди. Навіть, якщо здається, що нічого не трапиться, передбачити все неможливо. Тому, краще застрахувати вантаж, тим більше при міжнародних перевезеннях. І звичайно, важливо правильно вибрати страхувальника. Послуги зовнішньоекономічної діяльності від компанії ВІЛТРАНС надають своїм клієнтам можливість страхування вантажів при міжнародних перевезеннях. Ми подбаємо про те, щоб ваш вантаж прибув на місце призначення цілим та неушкодженим.

Послуги зовнішньоекономічної діяльності в сфері морських перевезень мають ряд особливостей, зокрема це специфіка законодавства. Морські вантажні перевезення регулюються специфічними нормативними документами - Гаазькими правилами і Гамбургскими правилами. Новачкові в морських перевезеннях буде легко заплутатися і наробити помилок. Навіть якщо ви раніше перевозили товар за кордон або звідти іншими видами транспорту, щодо морських вантажоперевезень варто проконсультуватися з фахівцями, оскільки тут є свої нюанси, для розуміння яких потрібен час. А помилки в заповненні документації (коносамент складно назвати простим документом) можуть привести до того, що вантаж просто не випустять з порту, що може йому зашкодити, і ви втратите час, товар і гроші. Не варто так ризикувати, краще відразу звернутися до професіоналів.

Одним з ключових завдань логістичної компанії в Україні з послугами по зовнішньоекономічній діяльності є грамотний вибір транспорту, який буде здійснювати перевезення. Від цього вибору залежить час доставки, витрати на транспортування і утримання вантажу на складах, а в кінцевому підсумку і відпускна ціна товару. Міжнародні вантажні перевезення регулюються законодавчими актами країн, між якими власне і відбувається цей процес. У наше століття стрімкого розвитку цифрових технологій активно розвивається і торгівля між країнами, які можуть перебувати навіть в протилежних кінцях земної кулі. Тому, співробітники компанії, яка займається організацією сервісу міжнародних вантажоперевезень, повинні бути знайомі з законодавством країн-партнерів, розбиратися в ЗЕД, мати знання в сфері митного законодавства. Всі ці навички і знання є у співробітників нашої компанії. Ви без проблем зможете отримати у наших менеджерів грамотну консультацію з усіх питань, пов'язаних з міжнародними перевезеннями вантажів.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАШИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ
У вас є питання або потрібна більш детальна інформація? Наші фахівці із задоволенням попрацюють над створенням індивідуальних транспортних і логістичних рішень в особистій бесіді з вами.

Міжнародні перевезення збірних вантажів

Наша компанія прагне до тривалого і взаємовигідного співробітництва не тільки з великими підприємствами, а також і з представниками середнього та дрібного бізнесу. У невеликих підприємств дуже затребувана послуга міжнародного перевезення збірних вантажів. Оскільки одним транспортним засобом перевозиться продукція декількох клієнтів, то оформлення документації і складання маршруту потребують особливої ​​уваги та ретельно контролюються. Міжнародні послуги зовнішньоекономічної діяльності ВІЛТРАНС (Wheltrans) побудовані таким чином, щоб сам процес доставки пройшов гладко, не виникло додаткових витрат і непередбачених затримок. Безпосередньо транспортуванню передує грамотна підготовка. Фахівці в сфері логістики підходять до розробки кожного маршруту індивідуально, враховуючи інтереси всіх учасників процесу.

Ціни на консультації щодо ЗЕД в Україні

Зовнішньоекономічна діяльність дуже велика сфера діяльності і перерахувати ціни на весь спектр послуг досить складно. Однак для того, щоб ви мали можливість прицінитися в таблиці наведені деякі види послуг і ціни на них. Ціна послуг ЗЕД:

Послуга Середня ціна, грн
Надання консультацій з міжнародного морського права 500
Складання та укладання договорів ЗЕД 3000
Допомога у вирішенні митних спорів 3500
Консультації з податків в інших країнах 1500

Звертаємо вашу увагу, що ціни вказані середні і дуже загальні, тому як остаточна ціна буде залежить від індивідуальної постановки вашого питання. За більш детальними розрахунками зателефонуйте нам за вказаними на сайті номерами телефонів. Наші консультанти є професіоналами своєї справи і вони можуть надати вам точний розрахунок і відповісти на всі ваші запитання.

Поширені запитання (FAQ)

Для того, щоб отримати консультацію, оформити замовлення, підписати договір, спочатку варто скористатися одним або декількома способами зв'язку з нами, зателефонувати нам за вказаними на сайті номерами телефонів або написати нам на електронну пошту. З радістю відповімо на всі ваші запитання!

Так звичайно. Ми беремо на себе пошук контрагентів в інших країнах, складаємо і укладаємо договори, і при потребі повністю беремо на себе організацію процесу імпорту або експорту товару.

Ви можете скористатися калькулятором розрахунку вартості послуги, яка вас цікавить. Однак, за більш точною інформацією зателефонуйте нам, наші менеджери можуть нададуть вам усі відповіді.

Наші партнери

Наши партнеры фото 1
Наши партнеры фото 2
Наши партнеры фото 3
Наши партнеры фото 4
Наши партнеры фото 5
Наши партнеры фото 6

Відгуки

Оформіть заявку прямо зараз
і отримаєте знижку 5%

Ваша заявка прийнята
Заполните все поля

Акція не підсумовується з іншими знижками