Послуги логістики як спосіб мінімізації витрат на доставку

У процесі реалізації продукції важливою ланкою є доставка продукції від виробника до кінцевого споживача. На цьому шляху товар проходить декілька ланок логістичного процесу від виробництва через склади, бази, межі, долаючи часто не одну сотню кілометрів. Як зробити так, щоб час і гроші, витрачені на цей шлях, не вплинули на вартість товару і не зробили товар непосильно дорогим для кінцевого споживача? І в той же час, щоб реалізація такого товару була вигідна виробнику? Для того, щоб мінімізувати витрати на доставку і оптимізувати процес вантажоперевезення багато виробників звертаються за допомогою до компаній, які надають логістичні послуги. Про те, в чому суть такого сервісу, в чому його вигода для великих виробників і представників середнього і дрібного бізнесу ми і поговоримо в нашій статті.

Мета і завдання логістичної компанії

Транспортні послуги - це комплекс заходів, завдань і процесів, які забезпечують клієнту доставку його вантажу з одного місця в інше, з однієї країни в іншу з мінімально можливими витратами. Головною метою компаній, які надають логістичні послуги в Україні, є визначення і побудова оптимального маршруту транспортування. При цьому максимально скоротити всі можливі витрати і надати клієнту якісну і кваліфіковану допомогу у вирішенні його питань. Виходячи з цього, можна виділити кілька основних завдань, які стоять перед компанією-вантажоперевізником.

Послуги логістики фотоВибір такого типу транспорту, за допомогою якого доставка буде найбільш ефективна для конкретного виду вантажу на задану відстань.
Послуги логістики фото 1Побудувати маршрут, який враховує особливості замовлення, завантаженість доріг, тип транспортного засобу.
Послуги логістики фото 2Визначити точки завантаження/розвантаження вантажу, місця для тимчасового зберігання.
Послуги логістики фото 3Розрахувати всі витрати на транспортування.

Грамотно організоване транспортування продукції і розвезення до замовників дає можливість виробнику знизити ціну на свій товар. Звісно, що за меншу ціну він зможе продати більше своєї продукції, а відповідно і отримати в результаті більше прибутку.

Наш рейтинг. Поставте Вашу оцінку

ПРОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Порахувати вартість перевезення
Звідки
Куди
Дата завантаження
Відстань (км)
ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПО УКРАЇНІ
ІМПОРТ
ЕКСПОРТ
ТИП АВТО
Тип кузова
Тент
Реф
Цельномет
ДОСТАВКУ РОЗРАХУВАТИСЯ І ОЗВУЧИВ МЕНЕДЖЕР
ВАША ЗНИЖКА 5%
Що б отримати прорахунок вартості доставки введіть ваші дані


Види логістичних послуг

Для того, щоб отримати максимальний ефект від одержаного вашою компанією логістичного сервісу, давайте спочатку розберемося які види логістики взагалі бувають. Весь сервіс в сфері логістики можна розділити на чотири основні групи, які тісно взаємопов'язані між собою. Види логістичних послуг ВІЛТРАНС (Wheltrans) включають в себе всі напрямки і можуть забезпечити клієнтам комплексний індивідуальний підхід до вирішення завдання доставки вантажу.

Послуги логістики фото 4
Транспортні
послуги

Все, що пов'язано з розробкою оптимального транспортного маршруту, вибором виду транспортування і часу доставки/завантаження/ розвантаження.

Ціни від
1 000 грн
Послуги логістики фото 5
Складські
послуги

Вибір місця зберігання вантажу. Вибір такого сховища відбувається виходячи з його характеристик, зокрема близькості до транспортних магістралей, здатності підтримувати певний температурний режим, площі, наявності складської техніки і устаткування.

Ціни від
1 000 грн
Послуги логістики фото 6
Збутові
послуги

Комплекс заходів, які спрямовані на доставку товару до місць їх кінцевої реалізації.

Ціни від
1 000 грн
Послуги логістики фото 7
Закупівельні
послуги

Комплекс заходів, мета яких забезпечити своєчасну доставку сировини до місця його виробничої переробки.

Ціни від
1 000 грн

Загалом один вид сервісу передбачає тісну взаємодію з іншими видами в процесі своєї реалізації. Наприклад, надання транспортної послуги логістики по світу (міжнародні) включає в себе комплекс інших процесів і дій, в тому числі і складські, якщо товар доставляється кількома видами транспорту на далекі відстані. Деякі види логістичних сервісів варто розглянути детальніше.

Особливості та специфіка логістичних послуг

Транспортні послуги мають ряд особливостей, які потрібно враховувати, коли ви звертаєтеся за їх отриманням до перевізника. При виборі компанії-вантажоперевізника варто враховувати не тільки вартість логістичних послуг, а й ряд інших факторів.

Послуги логістики фото 8

Кілька
типів засобів


У вантажоперевезеннях може використовуватися як один, так і кілька типів транспортних засобів. Все залежить від відстані, типу вантажу і маршруту.
Послуги логістики фото 9

Якості
обслуговування


Зниження витрат на транспортування не повинно здійснюватися за рахунок зниження безпеки руху та якості сервісного обслуговування.
Послуги логістики фото 10

Доставка
вчасно


Маршрут повинен бути опрацьований таким чином, щоб вантаж був доставлений замовникові в обумовлені часові рамки зі збереженням всіх якісних і кількісних параметрів вантажу.
Послуги логістики фото 11

Якісні
послуги


Метою компанії-перевізника має бути надання якісних і повних послуг для максимального задоволення потреб клієнта.

Логістична компанія ВІЛТРАНС (Wheltrans) орієнтується на довгострокову співпрацю, а тому наш сервіс організований таким чином, щоб ви були спокійні, коли довірили нам ваш товар. Кваліфіковані консультанти нададуть вам відповіді на всі хвилюючі вас питання, пов'язані з вантажними перевезеннями, допоможуть підібрати той вид транспорту і такий маршрут, який підходить саме для вашого товару і вашого бізнесу.

Етапи надання логістичної послуги

Грамотний підхід до будь-якої справи, що претендує на успішне завершення, починається з етапу планування. Який же алгоритм дій для організації ефективного вантажоперевезення?

Послуги логістики фото 12

1. Аналіз пунктів доставки.


На цьому етапі менеджер логістичної компанії оцінює можливий маршрут виходячи з місцезнаходження одержувача вантажу.
Послуги логістики фото 13

2. Аналіз властивостей вантажу.


Важливий етап, від правильної оцінки якого залежать і всі наступні. Ціна послуг логістики також багато в чому залежить від виду вантажу. Наприклад, небезпечні вантажі не можна перевозити в безпосередній близькості до населених пунктів, відповідно, ваш маршрут може бути прокладений об'їзними шляхами. Це вплине на загальну відстань і час доставки, а отже і збільшить ціну такого транспортування.
Послуги логістики фото 14

3. Вибір відповідного транспорту.


Далі в нашій статті ми розглянемо, які типи транспорту бувають, їх плюси і мінуси в перевезеннях. Вибір транспортного засобу, який буде перевозити вантаж — дуже відповідальний етап, що вимагає грамотного підходу і хороших знань в транспортній логістиці.
Послуги логістики фото 15

4. Перевізник


Вибір перевізника та, можливо, логістичних партнерів
Послуги логістики фото 16

5. Побудова маршруту


Побудова маршруту проводиться після того, як будуть визначені строки, товар, тип транспорту. Зазвичай розраховується кілька варіантів маршруту з урахуванням всіх ризиків і витрат. І тільки потім вибирається кінцевий варіант. Не виключено, що вже на останньому етапі доведеться вносити коригування з урахуванням погодних і політичних чинників.
Послуги логістики фото 17

6. Здійснення контролю


Здійснення контролю за вантажем під час транспортування. У 21 столітті на допомогу нам приходять інтернет і стільниковий зв'язок.
Послуги логістики фото 18

7. Забезпечення технологічної єдності


Забезпечення технологічної єдності транспортної та складської логістики. Для успішного транспортування вантажу необхідно узгодження всіх етапів і нюансів з усіма учасниками логістичного ланцюга.
Послуги логістики фото 19

8. Оптимізація параметрів


Оптимізація параметрів (збільшення швидкості транспортування, зниження споживання пального)
Замовте послугу прямо зараз
і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Заповніть всі поля
Чітке проходження всього алгоритму з дотриманням всіх правил забезпечує ефективне надання послуги та економію коштів клієнта.

Транспортна логістика, плюси і мінуси доставки різними видами транспорту

Одним з ключових завдань менеджера з логістики є грамотний вибір транспорту, який буде здійснювати перевезення. Від цього вибору залежить час доставки, витрати на транспортування і утримання вантажу на складах, а в кінцевому підсумку і відпускна ціна товару. Є кілька варіантів класифікації транспортних засобів. Для нас найважливішою є класифікація на основі способу переміщення.

Тип транспорту Плюси Мінуси
Автомобільний
 • найнижчі тарифи
 • висока мобільність
 • доступність
 • оперативність
 • Можливість перевезення LCL
 • регулярність
 • відсутність жорстких вимог до упаковки
 • низька вантажопідйомність
 • залежність від погодних умов
 • дороге обслуговування
 • високі ризики розкрадань
Залізничний
 • висока вантажопідйомність
 • регулярність
 • немає залежності від погодних умов
 • невисока собівартість
 • доставки на далекі відстані
 • обмеженість залізничним покриттям;
 • монополія перевізників
Морський
 • дуже висока вантажопідйомність
 • низька собівартість
 • надійність збереження
 • займає багато часу
 • обмежена географія перевезень
 • рідкісні відправлення
 • жорсткі вимоги до упаковки
Авіа
 • надійність
 • мобільність
 • швидкість
 • значна вантажопідйомність
 • дорожнеча
 • залежність від погодних умов

На основі таких характеристик здійснюється вибір найбільш підходящого типу транспорту і складається маршрут руху. Однак, не завжди виходить доставити вантаж за допомогою лише одного виду транспорту. Особливо у випадках, коли доставка здійснюється в інші країни. У таких випадках вдаються до допомоги декількох видів транспортування, і вантажоперевезення тоді має назву «мультимодальне».

Складська логістика як один з ключових елементів доставки товарів

Послуги логістики фото 20

Іноді виникають ситуації, коли немає можливості відразу перевантажити товар з одного виду транспорту на інший, щоб він негайно продовжив свій шлях. Або, наприклад, при транспортуванні збірних вантажів посилки спочатку повинні бути консолідовані в одному місці, оброблені, упаковані належним чином, а вже потім передані на перевізника. Тоді підключається складська логістика. Добре налагоджена складська логістика - ще один ключовий момент в процесі вантажоперевезення. Що ж є ознакою добре налагодженої і професійної роботи складу?

 • Своєчасне відвантаження і розміщення вантажу, виключення будь-яких затримок;
 • Збереження продукції і акуратне поводження з товарами, які відносяться до категорії швидкопсувних, або до таких, які вимагають дбайливого поводження;
 • Наявність на складі спеціальної техніки для автоматизації складських робіт;
 • Наявність кваліфікованого персоналу, здатного швидко і ефективно вирішувати виникаючі проблеми;
 • Наявність грамотного обліку та контролю продукції, що зберігається на складі .

Далеко не у всіх підприємств є можливість утримувати свій власний склад. Тому часто середній і дрібний бізнес звертається до логістичних компаній для зберігання свого товару в їх спеціалізованих сховищах.

Фактори, що впливають на вартість логістичних послуг

Послуги логістики фото 21

Вартість логістичних послуг обчислюється виходячи з транспортних тарифів. Для кожного виду перевезення вони розраховуються по-різному, однак існує два основних правила при їх розрахунку. Перше - тарифи повинні бути такими, щоб перевізник міг відшкодувати свої витрати по експлуатації та отримати прибуток. Друге - щоб замовник міг покрити свої транспортні витрати. Традиційно тарифи включають в себе:

 • Оплату за перевезення вантажу;
 • Оплату за додаткові послуги, які пов'язані з вантажоперевезенням.

Основними факторами, які впливають на розмір тарифів у всіх видах перевезеннях, є:

 • Вид вантажу (генеральний або збірний);
 • Швидкість транспортування;
 • Відстань;
 • Кількість вантажу, що перевозиться.

Точний розрахунок залежить вже від специфіки транспорту, який задіяний в логістичній операції. Так, в залізничних перевезеннях враховується вид вагона і його приналежність, в автомобільних перевезеннях - тип автомобіля і його вантажопідйомність. У морських перевезеннях для оплати перевезення може бути використана фрахтова ставка. Точний розрахунок вартості розраховується індивідуально для кожного замовника з урахуванням всіх змінних.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАШИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ
У вас є питання або потрібна більш детальна інформація? Наші фахівці із задоволенням попрацюють над створенням індивідуальних транспортних і логістичних рішень в особистій бесіді з вами.

Транспортні послуги в Україні та документація, необхідна при перевезеннях різним видом транспорту

Транспортні послуги в Україні регулюються законодавством України і здійснюються за умови наявності певного переліку документів.

Перелік документів може відрізнятися при перевезеннях різним видом транспорту.

Вид перевезення Документи
Автомобільні перевезення Договір, шляховий лист, ТТН
Залізничні перевезення Накладна, дорожня відомість, вагонний лист
Перевезення по морю Коносамент, навантажувальний ордер, накладна

Всі документи повинні бути оформлені правильно, згідно з вимогами законодавчих актів, кодексів і статутів, які мають відношення до сфери вантажоперевезень.

Послуги логістики по світу (міжнародні)

Міжнародні вантажні перевезення регулюються законодавчими актами країн, між якими власне і відбувається цей процес. У наше століття стрімкого розвитку цифрових технологій активно розвивається і торгівля між країнами, які можуть перебувати навіть в протилежних кінцях земної кулі. Доставка товарів з одного пункту в інший здійснюється вже не так довго, як це було ще якихось п'ятдесят років тому. Укладаються договори, оформляються угоди на купівлю-продаж, наймаються склади для зберігання товару, одним словом, послуги логістики по світу (міжнародні) стають все більш і більш затребувані в сучасному світі. Звичайно, вони мають свою специфіку. Тому співробітники компанії, яка займається організацією сервісу міжнародних вантажоперевезень, повинні бути знайомі з законодавством країн-партнерів, розбиратися в ЗЕД, мати знання в області митного законодавства. Всі ці навички і знання є у співробітників нашої компанії. Ви без проблем зможете отримати у наших менеджерів грамотну консультацію з усіх питань, пов'язаних з міжнародними перевезеннями вантажів.

Послуги логістики фото 20

Тенденції ринку і ціна послуг логістики

Дослідження галузі показують, що розвиток ринку логістичних послуг в Україні безпосередньо пов'язаний з розвитком виробництва і торгівлі між нашою країною та іншими країнами. Спостерігається зростання обсягів вантажоперевезень в країни Європейського союзу і Китай. При цьому велика частина їх здійснюється за допомогою автомобільного транспорту, а ось кількість залізничних перевезень скорочується. Поряд з вузькопрофільними компаніями, з'являється все більше логістичних компаній, які беруть на себе організацію всього процесу доставки вантажів від А до Я, включно з оформленням митних документів. При цьому вартість послуг логістики буде вигідніше при покупці всього їх комплексу у одного постачальника. Це вже не кажучи про те, що ви значно економите свій часовий ресурс, не витрачаючи його на укладання договорів з безліччю вузькопрофільних компаній.

Види логістичних послуг ВІЛТРАНС (Wheltrans)

Наша компанія прагне до тривалого і взаємовигідного співробітництва не тільки з великими підприємствами, а також і з представниками середнього та дрібного бізнесу. Тому ми готові надати нашим клієнтам різноманітні види логістичних послуг ВІЛТРАНС (Wheltrans). Основними напрямками нашої діяльності в цій галузі є:

Наявність в штаті компанії кваліфікованих фахівців в сфері ЗЕД дозволяє нам надавати якісні послуги:

ВАРТІСТЬ

Ціни на наші послуги відповідають середньоринковим. Кожна послуга розраховується індивідуально, з урахуванням всіх інтересів і потреб замовника.

ЯК ЗАМОВИТИ НАШІ ПОСЛУГИ

Хочете раціонально використовувати час і фінансові кошти? Звертайтеся до професіоналів, які виконують свою роботу швидко, якісно і вчасно.

Замовити наші послуги можна звернувшись до нас за вказаними на сайті номерами телефонів. Також ви можете написати нам на електронну пошту, або звернутися до наших менеджерів через месенджери соціальних мереж Facebook і Instagram. Ми орієнтуємося на довгострокову співпрацю і піклуємося про свою репутацію, тому для нас добре виконана робота - справа честі. Будемо раді бачити вас нашими клієнтами!

Крім того, в наших силах посприяти нашим клієнтам в пошуку постачальників і клієнтів в країнах Європейського союзу і надати іншу кваліфіковану допомогу в сфері ЗЕД. Обираючи нас, ви отримуєте:

Послуги логістики фото 36

Досвідченого партнера з налагодженими механізмами доставки і навичками вирішення різних виникаючих в процесі вантажоперевезення проблем.
Послуги логістики фото 37

Компанію з висококваліфікованим персоналом, фахівцями, що мають глибокі знання в сфері логістики та ЗЕД.
Послуги логістики фото 38

Співпрацю за відпрацьованою і ефективною технологією. І як наслідок - економію часових та фінансових ресурсів на організації вантажоперевезення.
Послуги логістики фото 39

Індивідуальний підхід до вирішення вашого питання. Обираючи нас, ви обираєте якість і надійність.

Поширені запитання (FAQ)

Для того, щоб отримати консультацію, оформити замовлення, отримати інформацію про вартість і т.д. ви можете скористатися одним або декількома способами зв'язку з нами:

 • Зателефонувати нам за вказаними на сайті номерами телефонів;
 • Написати нам на електронну пошту;
 • Задати питання нашим менеджерам через месенджери на сторінках нашої компанії в соціальних мережах.

З радістю відповімо на всі ваші запитання!

Ціна залежить від ряду факторів, наприклад: вид вантажу, тип автомобіля, відстань і так далі. Щоб отримати повну консультацію з даного питання і попередній розрахунок вартості, зверніться до наших консультантів за вказаними на сайті номерами телефонів.

Так, міжнародний напрямок логістики є таким, в якому ми успішно працюємо вже не перший рік.

Наша компанія сприяє своїм постійним та новим клієнтам в оформленні документів для митниці, митного оформлення імпорту та експорту, страхування вантажів та багато іншого. З повним переліком ви можете ознайомитися у нас на сайті або отримати детальну інформацію у наших консультантів.

Ціна відповідає середньоринковим цінам і залежить від тарифів на перевезення. Щоб сформувати остаточну ціну, нам з вами потрібно буде визначитися з видами транспорту і знати, що ми перевозимо і куди.

Наші партнери

Наши партнеры фото 1
Наши партнеры фото 2
Наши партнеры фото 3
Наши партнеры фото 4
Наши партнеры фото 5
Наши партнеры фото 6

Відгуки

Оформіть заявку прямо зараз
і отримаєте знижку 5%

Ваша заявка прийнята
Заполните все поля

Акція не підсумовується з іншими знижками