Міжнародна логістична компанія


Міжнародна логістична компанія фото 1
Якісно

Ми розробляємо такий варіант транспортування, який буде максимально вигідним для вас
Міжнародна логістична компанія фото 2
Швидко

Ми зацікавлені в тому, щоб ваше замовлення було доставлено в обумовлені терміни. За допомогою наших послуг ви економите не тільки гроші, але і час без втрати якості
Міжнародна логістична компанія фото 3
Надійно

Ми використовуємо в роботі тільки нові і сучасні вантажівки. Автопарк нашої компанії регулярно проходить огляд і якісне технічне обслуговування

Отримуйте більше послуг і додаткових опцій за ті ж гроші

Ваша вигода від співпраці з логістичною компанією

Те, що для наших предків в минулому столітті здавалося недоступним і складно реалізованим, для нас вже частина повсякденного життя. Світова глобалізація, відкриття ринків, співпраця різних компаній по всьому світу. Нікого вже не здивуєш товарами з Китаю, Індії, фруктами і овочами з Єгипту, Іспанії або Ізраїлю. Як наслідок широкого розвитку торгівлі між країнами почали з'являтися транспортно логістичні компанії, які беруть на себе організацію вантажоперевезень. Ця галузь активно розвивається, має свої тенденції, напрямки та специфіку. Чим далі, тим вигідніше стає виробнику покласти функції зберігання і доставки на аутсорсингову компанію, ніж займатися цим самотужки.

Автомобільні вантажоперевезення


За Україну і світу найпопулярніший вид транспортування. Автомобільними дорогами ваш вантаж може бути доставлений практично в будь-яку точку світу...


Детальніше
Авіаційні перевезення


Міжнародні вантажні перевезення за допомогою авіації - найбільш швидкий спосіб доставити ваш товар з пункту А в пункт Б...


Детальніше
Морські перевезення (фрахт)


Самим бюджетний з усіх способів, якими здійснюються міжнародні вантажоперевезення...


Детальніше
Залізничні вантажоперевезення


Гарні всім - і ціною, і надійністю, і грузовместітельность хороша. Немає залежності від погодних умов...


Детальніше

З'являється все більше компаній, які надають широкий спектр послуг крім, власне, транспортування. Це і сприяння у ЗЕД виробника, пошук постачальників і замовників, складування продукції, оформлення митних документів і т.д. Транспортні компанії тісно співпрацюють з різними міжнародними торговими організаціями, які створені для того, щоб активно сприяти реалізації заходів, спрямованих на спрощення процедур торгівлі. Це такі організації як Міжнародна асоціація повітряного транспорту, Міжнародний союз автомобільного транспорту, Міжнародний союз залізниць та інші. Всі ці заходи спрямовані на досягнення однієї мети - зниження витрат замовника на перевезення своєї продукції до кінцевого споживача і отримання своєї частки прибутку. Така співпраця вигідна всім сторонам процесу, а тому активно розвивається в усіх країнах.

Зміст

Міжнародна логістична компанія фото 4

Мультимодальна логістика

В вантажоперевезеннях може використовуватися як один, так і кілька типів транспортних засобів. Все залежить від відстані, типу вантажу і маршруту.
Міжнародна логістична компанія фото 5

Якості обслуговування і оптимізація

Зниження витрат на транспортування не повинно здійснюватися за рахунок зниження безпеки руху та якості сервісного обслуговування.
Міжнародна логістична компанія фото 6

Дотримання термінів доставки

Маршрут повинен бути опрацьований таким чином, щоб вантаж був доставлений замовникові в обумовлені тимчасові рамки зі збереженням всіх якісних і кількісних параметрів.
Міжнародна логістична компанія фото 7

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Метою компанії-перевізника має бути надання якісних і повних послуг для максимального задоволення потреб клієнта.
ПРОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Порахувати вартість перевезення
Звідки
Куди
Дата завантаження
Відстань (км)
ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПО УКРАЇНІ
ІМПОРТ
ЕКСПОРТ
ТИП АВТО
Тип кузова
Тент
Реф
Цельномет
ДОСТАВКУ РОЗРАХУВАТИСЯ І ОЗВУЧИВ МЕНЕДЖЕР
ВАША ЗНИЖКА 5%
Що б отримати прорахунок вартості доставки введіть ваші дані


Послуги логістичної компанії в Україні

Розвиток економіки і зростання виробництва йде на користь всім членам сучасного суспільства. Створюються робочі місця, виробляються нові продукти. Насичення внутрішнього ринку країни певним товаром підштовхує компаній-виробників шукати нові ринки збуту. Часто вони знаходяться за кордоном. Так Україна, завдяки кліматичним умовам, вже багато років є провідним експортером зернових. Виробникові, щоб знайти покупця в, наприклад, країнах Європейського союзу, організувати перевезення, потрібно витратити чимало додаткових ресурсів. Простіше, швидше і, в кінцевому підсумку, дешевше звернутися в логістичну компанію. Послуги логістичної компанії в Україні передбачають комплекс послуг, спрямованих на організацію процесу вантажоперевезення з точки А в точку Б з мінімальними витратами часу і коштів замовника. Такі послуги включають в себе транспортну і складську логістику, сприяння в оформленні різної пов'язаної з процесом документації, допомогу в пошуку міжнародних партнерів, постачальників, замовників. Співробітники логістичної компанії є профільними фахівцями і добре знайомі з процесами, на вивчення яких недосвідченій людині буде потрібно багато часу. У сучасному світі, щоб не втратити прибуток, всі питання потрібно вирішувати максимально швидко і ефективно. Тому укласти договір з логістичною компанією - це розумне рішення, яке заощаджує ваш час і гроші. Знизивши свої витрати на перевезення і зберігання продукції ви отримаєте можливість регулювати роздрібну ціну свого товару таким чином, щоб задовольнити купівельну потребу і отримати хороший прибуток.

Від чого залежать і як формуються ціни на послуги компанії логістики

Клас автомобіля Вантажопідйомність Для чого використовується Ціна за 1 км.
Єврофури 20-21 тонна міжміські перевезення від 22 грн.
Десятитонник до 15 тонн міжміські перевезення від 18 грн.
Пятитонники до 5 тонн для перевезення будівельних матеріалів, друкованої продукції, тощо. від 12 грн.
Газель до 2-х тонн перевезення по місту від 5 грн.

Можна порівняти
всі способи перевезення


АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ
АВІАЦІЙНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
МОРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ЗАЛІЗНИЧНІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕННЯ
Міжнародна логістична компанія фото 8


Перевезення автомобілем

До переваг автомобільних перевезень можна віднести можливість доставки в будь-яку точку світу через широке покриття автомобільними дорогами, можливість доставки будь-якого виду товару і середню вартість перевезення.


Що стосується недоліків, то основною з них - залежність від стану доріг.

Міжнародна логістична компанія фото 9


Авіаційні перевезення

Якщо вам потрібна швидка доставка, то це авіа. Однак будьте готові до того, що і коштують таки вантажоперевезення не дешево.

Міжнародна логістична компанія фото 10


Морські перевезення

Морські вантажоперевезення характеризуються низькою вартістю і можливістю доставити великогабаритний вантаж. При цьому перевезення по морю - найповільніший спосіб доставки.

Міжнародна логістична компанія фото 56


Залізничні вантажоперевезення

Залізничні вантажоперевезення хороші всім - і ціною, і надійністю, і грузовместітельность хороша. Немає залежності від погодних умов. Однак і у них є мінус - маршрути доставки обмежені залізничним полотном, тому переважно використовуються як частина мультимодальних вантажоперевезень.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАШИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ
У вас є питання або потрібна більш детальна інформація? Наші фахівці із задоволенням попрацюють над створенням індивідуальних транспортних і логістичних рішень в особистій бесіді з вами.

Основне питання, яким цікавляться клієнти, звертаючись в логістичну компанію, стосується ціни на послуги компанії логістики.

Це зрозуміло, природно і розумно - вибирати той варіант сервісу, де ціна буде помірною і поміркованою. Однак, завжди потрібно враховувати не тільки ціну, але і якість наданої послуги. Вантажоперевезення - це саме та сфера діяльності, в якій економія на деталях може призвести до непередбачених витрат і в кінцевому підсумку бажання заощадити може обернутися збитками. Тому ми акцентуємо увагу клієнтів на розумній економії. Що це означає? Сучасні компанії-вантажоперевізники формують ціни на свої послуги з урахуванням багатьох факторів. Вид вантажу, його кількість, місця збірки і доставки, все це має значення і впливає на ціну, але це не єдині чинники впливу. Укладаючи з виконавцем договір на надання комплексу послуг ви можете істотно знизити свої витрати на перевезення. Транспортні компанії зазвичай мають напрацьовані схеми транспортування, налагоджені контакти з партнерами та субпідрядниками. Професійний підхід до розробки оптимального маршруту, відповідальне зберігання товарів на консолідаційних і проміжних складах, чітке дотримання графіка - все це грає важливу роль і краще, коли за всі етапи вантажоперевезення відповідає одна компанія-виконавець. Наші консультанти є провідними фахівцями в галузі логістики, вони нададуть вам всю потрібну інформацію. Звернувшись до наших логістів, ви отримаєте найбільш раціональний варіант доставки вашої продукції в потрібні вам терміни, за вказаними вами адресами і за вигідною ціною.

Наш рейтинг. Поставте Вашу оцінку

Правила якісної логістичної компанії

Кінцева мета процесу логістики — це доставка клієнтського товару з однієї точки в іншу з дотриманням обумовлених термінів і в належному вигляді. Правила якісної логістичної компанії можна описати шістьма пунктами:

Міжнародна логістична компанія фото 11Будь-який товар

Вантажем може бути будь-який товар або об'єкт. Перевозити можна все, що не заборонено законодавством країн - учасниць процесу. Для небезпечних вантажів існують свої процедури і спеціальна дозвільна документація;

Міжнародна логістична компанія фото 12Якість

Якість - компанія-виконавець повинна забезпечити оптимальні для доставки і зберігання вантажу умови;

Міжнародна логістична компанія фото 13Кількість

Кількість - забезпечення комплексу заходів, спрямованих на запобігання втрат вантажу або порушення його цілісності;

Міжнародна логістична компанія фото 14Час

Час - проект повинен бути реалізований чітко в обумовлені терміни;

Міжнародна логістична компанія фото 15Місце

Місце - товар повинен бути доставлений з початкової зазначеної точки в кінцеву точку маршруту;

Міжнародна логістична компанія фото 16Витрати

Витрати - проект з вантажоперевезення повинен бути виконаний з мінімальними фінансовими витратами на його здійснення.

Всі ці пункти є надзвичайно важливими для того, щоб проект був виконаний згідно із запланованою логістичною схемою. Якщо ж завдання з транспортування вантажу виходить за рамки стандартних рішень, то і вимагає воно індивідуального підходу і спеціалізованих рішень.

Компанія (фірма) логістичних послуг ВІЛТРАНС (Wheltrans) і зовнішньоекономічна діяльність

Не завжди виробники мають можливість, час і кваліфікованих співробітників для розробки плану по ЗЕД. Компанія (фірма) логістичних послуг ВІЛТРАНС (Wheltrans) готова запропонувати свою допомогу і сприяння в таких напрямках:

Етапи реалізації проекту з вантажоперевезення

Давайте розглянемо, з чого починається процес надання послуги в сфері логістики, і які його основні етапи. Серйозна транспортно логістична компанія під кожен проект розробляє індивідуальну логістичну систему. В цю систему входить набір технічних і організаційних заходів, що забезпечують якісне виконання робіт.

Успех всего проекта зависит от четкого и грамотного выполнения всех его этапов.

Замовте послугу прямо зараз
і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Заповніть всі поля
Комплекс заходів, які включає в себе зовнішньоекономічна діяльність підприємства

Компанії-виробники в процесі своєї діяльності прагнуть до розширення ринків збуту. Пошук іноземних контрагентів і укладання з ними договорів про співпрацю є основою зовнішньоекономічної діяльності підприємства (ЗЕД). Під поняттям ЗЕД мається на увазі комплекс наступних заходів:

Міжнародна логістична компанія фото 28Вивчення ринку тієї країни, куди планується ввезення продукції;
Міжнародна логістична компанія фото 29Дослідження кон'юнктури ринку;
Міжнародна логістична компанія фото 30Розробка і проведення комплексу рекламних заходів, спрямованих на просування свого товару;
Міжнародна логістична компанія фото 31Вивчення комерційних пропозицій, для того, щоб розширити свої ринки збуту;
Міжнародна логістична компанія фото 32Переговори з іноземними контрагентами;
Міжнародна логістична компанія фото 33Підписання нових контрактів з метою купівлі-продажу або надання послуг.

У процесі здійснення ЗЕД розглядають кілька видів операцій:

Міжнародна логістична компанія фото 34Експорт

припускає вивезення товару за кордон країни, в якій він був проведений;

Міжнародна логістична компанія фото 35Імпорт

при такому режимі товар ввозиться в країну для подальшого його використання або продажу кінцевому споживачу;

Міжнародна логістична компанія фото 36Реекспорт

при такому режимі товар спочатку ввозиться в країну, щоб згодом бути перепроданим і вивезеним. Товар при цьому не проходить переробку або може піддатися незначній обробці (перепакування, сортування);

Міжнародна логістична компанія фото 37Реімпорт

повернення в країну товару, який раніше був експортований з її території.

У штаті нашої логістичної компанії є кваліфіковані співробітники, добре знайомі з основними правилами і нюансами зовнішньоекономічної діяльності. Наші фахівці візьмуть на себе всю необхідну роботу, включаючи переклад документів на іноземну мову і сприяння в важливих переговорах. У наших інтересах надати вам якісні послуги, щоб ви могли працювати з зарубіжними партнерами максимально ефективно і отримувати прибуток від реалізації свого товару. Про те, що мається на увазі під кожною вищевказаною послугою, як вона здійснюється і за якими правилами, ви можете прочитати у відповідних розділах на нашому сайті логістики "ВІЛТРАНС".

Як оформити замовлення на надання послуги через сайт логістики "ВІЛТРАНС"

Послуги, які надає наша компанія, розміщені в декількох основних розділах. Сайт логістики "ВІЛТРАНС" розроблений таким чином, щоб ви могли легко знайти потрібну послугу, ознайомитися з тим, як ми її надаємо, в якому обсязі і за якими правилами. Ви можете дізнатися все про діяльність компанії, про її партнерів та постійних клієнтів. У відповідних розділах ми публікуємо актуальну інформацію, новини та корисні поради в сфері логістики. Через зазначені на сайті контакти ви можете зв'язатися з нами зручним для вас способом:

Наші консультанти готові відповісти на всі ваші запитання і запропонувати вам кваліфіковану допомогу.

Всього 5 кроків, і ваш
товар буде доставлений
Міжнародна логістична компанія фото 37
Безкоштовна консультація

Ви набираєте один з телефонів, зазначених на сайті і отримуєте безкоштовну консультацію від наших менеджерів

Міжнародна логістична компанія фото 38
Обговорюємо деталі

Ми обговорюємо деталі доставки, обговорюємо вантаж, спосіб доставки, варіанти маршруту і підписуємо договір на надання логістичних послуг

Міжнародна логістична компанія фото 39
Завантажуємо товар

Завантажуємо товар на складі в місці відправлення

Міжнародна логістична компанія фото 40
Транспортування товару

Безпосередньо транспортування товару

Міжнародна логістична компанія фото 41
Вивантаження товарів

Розвантажуємо товар в точці доставки

Що б оформити замовлення на доставку вантажу
заповніть форму і наші фахівці зв'яжуться з вами
Заповніть всі поля

Перелік логістичних послуг компанії ВІЛТРАНС

Наша компанія є досвідченим вантажоперевізником, ми працюємо на ринку логістики вже не перший рік. Перелік логістичних послуг компанії ВІЛТРАНС охоплює всі напрямки вантажоперевезень, митно-брокерські послуги та послуги зовнішньоекономічної діяльності.

Вантажоперевезення Послуги зовнішньоекономічної діяльності Митно-брокерські послуги
Міжнародні вантажоперевезення Пошук постачальників Митне оформлення вантажів
Вантажоперевезення по Україні Пошук товару Розмитнення збірних вантажів
Авіаперевезення вантажів Пошук клієнтів в Європі
Міжнародні морські перевезення вантажів Послуги міжнародного постачання
Перевезення збірних вантажів Фінансовий консалтинг
Доставка палет Послуги експорту
Консолідація вантажу Послуги імпорту
Складська логістика Мультимодальні перевезення вантажів
Негабаритні перевезення Технічний експорт
Вантажоперевезення з температурним режимом Технічний імпорт
Послуги з перевезення вантажів автомобільним транспортом Страхування вантажів
Контейнерні перевезення

В окремих напрямках можна виділити кілька під напрямів. Так, наприклад, митне оформлення вантажів включає в себе митне оформлення імпорту та митне оформлення експорту. В процесі розробки схеми надання комплексної логістичної послуги напрямки діяльності тісно переплітаються. Такий системний підхід дозволяє надати послугу комплексно, охоплюючи всі нюанси логістики.

Митно-брокерські послуги

Якщо в сферу інтересів вашої компанії входить зовнішньоекономічна діяльність, то без митного оформлення вантажів вам не обійтися ніяк. Ми пропонуємо нашим клієнтам повний комплекс послуг, включаючи митне оформлення імпорту, експорту та розмитнення збірних вантажів. Ціни на послуги компанії логістики по проходженню митного контролю включають в себе наступне:

Міжнародна логістична компанія фото 42Консультації

високопрофесійних фахівців щодо митного оформлення вашого вантажу;

Міжнародна логістична компанія фото 43Складання кошторису

витрат по митному очищенню вантажу;

Міжнародна логістична компанія фото 44Оформлення

всіх необхідних документів: декларацій, товарно-транспортних накладних, CARNET TIR, CMR;

Міжнародна логістична компанія фото 45Сприяння

в отриманні дозвільної документації на ввезення вантажу, сертифікатів та інших документів, які необхідні для безперешкодного проходження митниці;

Міжнародна логістична компанія фото 46При необхідності,

наша компанія надає вам свого представника для захисту ваших інтересів в державних органах.

Послуга з митного оформлення вже входить в пакет послуг, якщо наша компанія займалася також і доставкою вашого вантажу. Якщо ж вам потрібна ця послуга в Києві або інших містах України, то ми її вам надамо. Щоб процес пройшов швидко і без перешкод, вам потрібно звернутися до нас за вказаними на сайті номерами телефонів або на електронну пошту і надати наступні дані:

Міжнародна логістична компанія фото 47Звідки приїхав вантаж, хто власник та виробник;
Міжнародна логістична компанія фото 48Вид вантажу, назву, опис;
Міжнародна логістична компанія фото 49Розмір і вага партії;
Міжнародна логістична компанія фото 50Документи на вантаж (рахунки, інвойси, сертифікати, ліцензії та угоди)

Наші постійні клієнти повністю довіряють нам оформлення всієї необхідної документації, внаслідок чого економлять свій час.

Останні новини компанії ВІЛТРАНС
Міжнародна логістична компанія фото 51

Доставка вантажів по Україні

Транспортування вантажів по всій території України - одне з найпопулярніших напрямків логістичної компанії «Wheeltrans». Фахівці компанії займаються ..

Детальніше >

Міжнародна логістична компанія фото 52

Міжнародні автотранспортні перевезення

Одним з найкращих способів доставки товарів в закордонні країни є міжнародні автотранспортні перевезення. Компанія «Wheeltrans» ..

Детальніше >

Міжнародна логістична компанія фото 53

Страхування грузів

Страхування вантажів при транспортуванні - можливість отримати грошову компенсацію в разі часткової чи повної втрати товару. Вибираючи страхові поліси, вдається мінімізувати ..


Детальніше >

Складська логістика від ВІЛТРАНС

Послуги складської логістики - це невід'ємна частина процесу вантажоперевезень і вона тісно переплітається з транспортною логістикою. Недотримання умов зберігання товару може принести значні збитки його власнику. Важливий контроль як за завантаженням складу, так і за тим, як і кому відвантажується продукція, яка зберігається у вас на складі. Правильне розміщення товару на стелажах, відповідна упаковка і умови зберігання, це лише маленька частина всієї логістичної процедури складування. У список послуг компанії з логістики ВІЛТРАНС входить надання послуг з розміщення клієнтського вантажу на складах в Україні і на складах в Європі. Сховища ділять на кілька типів, розділяючи їх за призначенням та іншими характеристиками. Ми гарантуємо клієнтам нашої компанії забезпечення сучасними складами, надаємо послуги надійного зберігання і швидкого оформлення всіх необхідних документів. Грамотне розміщення вантажу у відповідній тарі та на стелажах дозволяє раціонально використовувати виділену для зберігання площу, швидко знайти потрібний товар і організувати відвантаження.

Єдина інформаційна мережа, яка зв'язує різні підрозділи нашої компанії, дозволяє нам мінімізувати ваші витрати. При цьому якість послуг, що надаються залишається на високому рівні.

Міжнародні транспортні перевезення ВІЛТРАНС (Wheltrans)

У сучасному світі неможливо організувати ефективну роботу без кооперації. У нашій компанії налагоджено чітку взаємодію між усіма технічними і транспортними службами, а також регулярне інформування клієнта про стадії процесу транспортування. Довіривши нам міжнародні перевезення свого товару, ви можете не хвилюватися - вантаж буде доставлений з дотриманням термінів доставки та правил перетину кордону. Наша компанія активно співпрацює із зарубіжними партнерами, логістичними центрами України та інших країн. Взаємовигідна співпраця на основі укладених договорів дозволяє нам надавати якісні послуги будь-якого рівня складності. Нам під силу:

Хочете замовити міжнародну
транспортну перевезення?

У сучасному світі неможливо організувати ефективну роботу без кооперації. У нашій компанії налагоджено чітку взаємодію між усіма технічними і транспортними службами, а також регулярне інформування клієнта про стадії процесу транспортування.


Ми розуміємо, що навіть незначна, допущена виконавцем помилка може коштувати замовнику значних додаткових витрат на її усунення. Щоб уникнути помилок і непередбачених витрат ми ретельно плануємо процес ще на етапі укладання договору. Ми беремо на себе відповідальність за своєчасну доставку вашого вантажу в тому вигляді, в якому ви його нам довірили.

Вантажні перевезення, їх види та особливості

Компанія (фірма) логістичних послуг ВІЛТРАНС (Wheltrans) багато років надає своїм клієнтам послуги вантажоперевезень по Україні і міжнародних перевезень. Транспортування вантажів здійснюється різними видами транспорту, які мають свої плюси і мінуси.

Здійснення вантажоперевезень по Україні, вартість доставки

Транспортування вантажу по Україні можна розділити на кілька видів і класифікувати за різними ознаками.

Правила доставки, розрахунок тарифів, оформлення документів - про все це вам надасть інформацію сайт логістики "ВІЛТРАНС". Так склалося, що вантажні перевезення по території нашої країни здійснюються переважно автомобільним транспортом. На даний момент це найбільш вигідний вид перевезення для замовника. Великий вибір вантажного транспорту дозволяє задовольнити запити на будь-який тип перевезення, включаючи транспортування негабаритних вантажів. Вартість таких робіт буде залежати від обраного способу доставки, виду перевезеного товару, наявності страховки, обраного маршруту і відстані. Також до уваги береться витрата палива, оплата роботи водія, вантажників. Зателефонувавши до нас в компанію, ви можете отримати детальну і грамотну консультацію наших фахівців з логістики, які більш детально ознайомлять вас з нашими тарифами. У таблиці наведено приблизна ціна доставки в залежності від виду майна, що перевозиться і типу вантажного автомобіля (ціна за 1 км).

Вид вантажу Єврофури Пятитонники Десятитонник
Генеральний від 17 грн/км від 12 грн/км від 15 грн/км
Збірний від 18 грн/км від 13 грн/км від 16 грн/км
Негабаритний від 22 грн/км від 11 грн/км від 15 грн/км
Меблі від 16 грн/км від 10 грн/км від 12 грн/км

Звертаємо вашу увагу, що ціни в таблиці вказані орієнтовні. Зв'яжіться з нами, для того, щоб ми могли зробити більш детальний підрахунок для вас.

Консультация специалиста Wheeltrans
Потрібна консультація фахівця?Телефонуйте: 044 537-23-01 або залиште заявку і ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин. Консультація БЕЗКОШТОВНО

Автомобільні вантажоперевезення

На сьогоднішній день автомобільні перевезення займають перші позиції в списку послуг компанії з логістики ВІЛТРАНС. Серед усіх видів доставки як всередині країни, так і серед міжнародних, такий спосіб вважається найбільш затребуваним. На даний момент автомобілями перевозиться близько 70% всіх вантажів в світі. Це обумовлено тим, що автомобільний транспорт має більшу маневреність і його вигідно використовувати на різні відстані, особливо якщо транспортування не виходить за межі одного континенту. У міжнародних автомобільних перевезень є ряд своїх нюансів, наприклад, більш суворі вимоги до упаковки продукції, що перевозиться, її маркування. Наявність контракту - обов'язкова умова для здійснення транспортування за допомогою вантажного автомобіля в інші країни. У контракті обов'язково повинні бути передбачені такі пункти як терміни і вартість доставки, страховка. Наші логісти уважно ставляться до потреб і побажань наших клієнтів, ретельно вивчають всі нюанси і складають найбільш вигідний для вас маршрут. Протягом усього руху автомобіля вантаж легко відстежити. Наші автомобілі оснащені сучасними засобами зв'язку, наші водії в будь-який момент готові дати докладний звіт про своє місцезнаходження і стан вантажу. Грамотний підхід до організації всього логістичного процесу, уважне і безпомилкове оформлення супровідної документації нашими фахівцями дозволяє здійснити проект з транспортування вашого вантажу в заплановані терміни. При цьому дотримуючись цілісності і збереження транспортованого майна.

Особливості вантажоперевезень за допомогою авіатранспорту, кому це вигідно

Торгівля між країнами розвивається стрімко та швидко. Кожен власник бізнесу хоче максимально ефективно витрачати ресурси і отримати максимум вигоди від перевезення свого вантажу. Авіаперевезення є найшвидшим видом транспортування, однак не завжди виправданим у використанні через свою дорожнечу. У чому ж його особливості та переваги?

 • Основна перевага авіаперевезень в швидкості. За невеликий проміжок часу можна доставити товар практично в будь-яку точку світу;
 • Вантаж при такому виді транспортування максимально захищений від пошкодження або втрати;
 • При авіаперевезеннях дуже легко дотримуватися графіка доставки, так як літаки найчастіше строго дотримуються режиму зльоту і посадки;
 • Спрощене митне оформлення вантажів. При доставках літаком вантаж перевіряється лише два рази - в пункт завантаження і в місці вивантаження товару. Звичайно, це набагато простіше, ніж коли товар перевіряється на кожній митниці, кожен раз перетинаючи кордон нової держави.

З огляду на виділені особливості доставка літаком може бути використана як окрема послуга або як частина мультимодальної доставки. При цьому важливо дотримуватися певних правил.

 • Перевезення вантажу повинно здійснюватися у чистій і сухій упаковці;
 • Товар повинен бути промаркований відповідно до вимог законодавства;
 • Габарити вантажу не повинні перевищувати встановлені граничні норми;
 • Не можна перевозити небезпечні вантажі, легкозаймисті речовини, токсичні матеріали і препарати, і.т.п.

Тарифи на авіаперевезення вище, ніж на інші види транспортування, тому важливо грамотно і уважно підійти до визначення того, наскільки буде вигідний такий вид перевезення,і чи дійсно в ньому є необхідність.

Доставка вантажів по морю

Міжнародна логістична компанія фото 54

Сайт логістики "ВІЛТРАНС" пропонує своїм постійним клієнтам і новим замовникам здійснення транспортування товарів морськими шляхами. На поточний момент такий спосіб перевезення є одним найскладніших, так як вимагає оформлення великої кількості документації. При відносно недорогій вартості і високому рівні безпеки у нього є один мінус - це тривалий термін доставки. Морські перевезення можуть здійснюватися в таких формах:

 • Контейнерні перевезення забезпечують збереження вантажу, не вимагають додаткової упаковки. Ваш товар завантажується в спеціально обладнані для транспортування контейнери, захищаючи його від несприятливих погодних умов. Існують контейнери, які можуть підтримувати заданий температурний режим;
 • Навалочні вантажі - транспортування вантажів, які немає можливості перевозити в контейнерах, у них немає тари і упаковки. Зазвичай в таких випадках мова йде про корисні копалини, наприклад, вугілля;
 • Під морським фрахтом мається на увазі договір, що припускає, що компанія або приватна особа бере в оренду морське судно з екіпажем для здійснення певної кількості рейсів;
 • Перевезення накатних вантажів, або перевезення «ро-ро» мають на увазі під собою транспортування товарів, які мають колеса, зокрема автомобілів різного типу і виду;
 • Доставка «від дверей до дверей». Мається на увазі надання комплексної послуги, від моменту звернення клієнта в транспортну компанію, оформлення всіх необхідних документів, завантаження/розвантаження і до моменту доставки товару в кінцеву точку.

Судна можуть комбінувати різні вантажі для економії місця і підвищення ефективності використання такого способу транспортування.

Замовити послугу прямо зараз?

Вілтранс - це доставка будь-якого вантажу в будь-яку точку світу. Ми забезпечимо швидкість, надійність і зручність


Мультимодальні перевезення

Мультимодальні перевезення використовуються різними логістичними компаніями у всіх країнах світу з 1956 року. Такий вид вантажоперевезень є найскладнішим в здійсненні. У ньому передбачається доставка товарів різними видами транспорту при укладенні договору з одним підрядником. Він використовується, якщо немає можливості забезпечити доставку тільки одним видом транспорту. Наприклад, вантаж в аеропорт доставляється автомобілями, там розвантажується і завантажується в літак. Після прибуття в аеропорт, наприклад, іншої країни, він розвантажується і завантажується вже в автомобілі, які везуть його в пункт призначення. У випадку з мультимодальними перевезеннями більше увагу слід приділити чітко продуманим стикуванням в пунктах завантаження/розвантаження. Затримки в графіках руху транспорту, погана організація процесу можуть завдати збитків замовнику. У випадку з перевезенням швидкопсувних продуктів можна взагалі втратити весь або частину товару. Добре спланована і добре виконана організаційна робота - запорука успіху.

ВАРТІСТЬ

Ціни на наші послуги відповідають середньоринковим. Кожна послуга розраховується індивідуально, з урахуванням всіх інтересів і потреб замовника.

ЯК ЗАМОВИТИ НАШІ ПОСЛУГИ

Хочете раціонально використовувати час і фінансові кошти? Звертайтеся до професіоналів, які виконують свою роботу швидко, якісно і вчасно.

Замовити наші послуги можна звернувшись до нас за вказаними на сайті номерами телефонів. Також ви можете написати нам на електронну пошту, або звернутися до наших менеджерів через месенджери соціальних мереж Facebook і Instagram. Ми орієнтуємося на довгострокову співпрацю і піклуємося про свою репутацію, тому для нас добре виконана робота - справа честі. Будемо раді бачити вас нашими клієнтами!

Доставка збірних вантажів

Міжнародна логістична компанія фото 55

Активний розвиток малого і середнього бізнесу в нашій країні тягне за собою розвиток товарообігу, в тому числі і міжнародного. Невеликим підприємцям не вигідно для здійснення доставок наймати цілу фуру для перевезення малих партій товару. Тому доставка збірних вантажів в Україні почала активно розвиватися і є одним з найбільш затребуваних напрямків у сфері логістики. Крім самого процесу транспортування, наша компанія бере на себе також і оформлення всієї документації, пов'язаної з такою логістичної операцією. Таким чином, замовнику немає потреби витрачати свій час на пошук юристів, митних брокерів, щоб заповнити необхідні документи. Цей аспект істотно спрощує як саму процедуру, так і здешевлює вартість надання такої послуги. Послуги логістичної компанії в Україні з доставки збірних вантажів передбачають всі етапи - прийом у замовника, відправка на консолідаційний склад, упаковку в коробки, навантаження, транспортування і видачу безпосередньо одержувачу. Комплексний індивідуальний підхід - те, що вигідно відрізняє нашу компанію від багатьох інших логістичних компаній. Наша компанія надає послуги транспортування малих партій товарів (LCL) і відповідально підходить до транспортування продукції своїх клієнтів. Завдяки великій інфраструктурі і співпраці з міжнародними логістичними компаніями ми надаємо послугу LCL не тільки в Україні, але і по всьому світу.

Поширені запитання (FAQ)

Ми надаємо послуги вантажоперевезень по Україні і всьому світу. Міжнародні вантажоперевезення - один з найбільш пріоритетних напрямків нашої роботи. Наші логісти мають всі необхідні знання для максимально ефективної роботи в цій галузі.

Ми надаємо наші послуги з транспортування вантажів на основі укладених договорів. Для цього вам потрібно приїхати до нас в офіс, де ми можемо обговорити всі нюанси і підписати документи. Якщо у вас немає такої можливості, ми відправимо вам документи електронною поштою.

У розділах нашого сайту детально описані всі види послуг, які ми надаємо. Ви можете також звернутися за безкоштовною консультацією до наших менеджерів. Для цього достатньо зателефонувати нам на один із зазначених на сайті номерів телефону.

Ціна на кожну вантажоперевезення розраховується індивідуально і залежить від ряду факторів і умов. Щоб надати вам точні ціни саме на ваше замовлення нам потрібно буде узгодити ряд питань в телефонному режимі, по електронній пошті або при особистій зустрічі у нас в офісі. Телефонуйте нам і домовимося!

Це досить просто. Зателефонуйте нам за вказаними на сайті номерами телефонів, наші менеджери нададуть вам безкоштовну консультацію, підкажуть які подальші дії для укладення договору і початку надання послуги.

Наші партнери

Наши партнеры фото 1
Наши партнеры фото 2
Наши партнеры фото 3
Наши партнеры фото 4
Наши партнеры фото 5
Наши партнеры фото 6

Відгуки

Оформіть заявку прямо зараз
і отримаєте знижку 5%

Ваша заявка прийнята
Заполните все поля

Акція не підсумовується з іншими знижками