Вантажоперевезення по Україні

1. Перевезення вантажів по Україні автомобілями різного тоннажу
2. Категорії вантажу, що перевозиться
3. Види вантажних автомобілів, порівняльна характеристика
4. Вантажоперевезення Україна: додаткові послуги
5. Страхування товару при здійсненні вантажоперевезення по Україні
6. Перелік документів для перевезення вантажів по Україні
7. Послуга вантажоперевезення по Україні залізничним транспортом
8. Транспортування негабаритних вантажів
9. Контейнерні перевезення
10. Правила упаковки при транспортуванні товару
11. Рефрижераторні перевезення
12. Консолідація вантажу на складі компанії
13. Доставка збірних вантажів
14. Послуги вантажоперевезення для приватних осіб: квартирні і офісні переїзди
15. Специфіка надання послуги з перевезення тварин
16. Доставка палет компанією "ВІЛТРАНС" (Україна, Київ)
17. Як розраховується вартість вантажоперевезень України
18. Ціна перевезення вантажів по Україні
19. Етапи доставки вантажів по Україні компанією ВІЛТРАНС (Wheltrans)
20. Комплексне логістичне рішення ви знайдете на сайті вантажоперевезень "ВІЛТРАНС" (Україна, Київ)
21. Поширені запитання (FAQ)

Перевезення вантажів по Україні автомобілями різного тоннажу

Перевезення вантажів по Україні здійснюється щодня в різних напрямках. Найбільшою популярністю для доставки різного виду вантажів по Україні користується транспортування за допомогою вантажних автомобілів. Автоперевезення затребувані і зручні з кількох причин:

Вантажоперевезення по Україні фото 1Вигідна вартість
Вантажоперевезення по Україні фото 2Можливість доставки практично в будь-яку точку країни, де є дороги
Вантажоперевезення по Україні фото 3Широкий вибір автомобілів різного тоннажу і призначення

Щодня дорогами нашої країни пересувається велика кількість вантажного транспорту різних типів. Підприємства за допомогою транспортних компаній перевозять сировину і готову продукцію. Великі і маленькі підприємства доставляють готові товари замовникам. Офіси змінюють місце локації, переїжджаючи з одного міста в інший. Та й приватні особи регулярно мігрують по країні. У всіх описаних ситуаціях неможливо обійтися без допомоги транспортних засобів і людей, які роблять доставку або переїзд максимально комфортним, знявши з вас клопоти з організації логістики такого процесу. Наша компанія має великий досвід в здійсненні перевезень різного виду, у нас не виникне складнощів з підбором транспорту для вас і організацією маршруту таким чином, щоб ви були задоволені результатом.

Наш рейтинг. Поставте Вашу оцінку

ПРОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
Порахувати вартість перевезення
Звідки
Куди
Дата завантаження
Відстань (км)
ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПО УКРАЇНІ
ІМПОРТ
ЕКСПОРТ
ТИП АВТО
Тип кузова
Тент
Реф
Цельномет
ДОСТАВКУ РОЗРАХУВАТИСЯ І ОЗВУЧИВ МЕНЕДЖЕР
ВАША ЗНИЖКА 5%
Що б отримати прорахунок вартості доставки введіть ваші дані


Категорії вантажу, що перевозиться

Перевозити можна все, що прямо не заборонено законодавством, яке регулює сферу логістики. Послуга вантажоперевезення по Україні надається для транспортування різних типів вантажу, які в свою чергу ще діляться на категорії та класи. Узагальнена класифікація виглядає так:

Генеральні


До цієї категорії відноситься більшість перевезеного майна. Це фасована продукція, меблі, контейнери, техніка і т.д.

Наливні


Назва говорить сама за себе - перевезення такої продукції здійснюється в спеціальних ємностях, наприклад, нафту в цистернах.

Навалочні


До таких вантажам відносять зерно, корисні копалини та іншу продукцію, яку можна перевозити насипом, наприклад, на судні.

Режимні


Сюди відносяться такі товари, при транспортуванні яких потрібне дотримання певного температурного режиму. Це, наприклад, продукти харчування, морепродукти, медикаменти. Для їх доставки важливий ретельний контроль на всіх етапах логістичного ланцюжка.

Небезпечні


Все, що може вибухнути, спалахнути, призвести до травмування людей або завдати шкоди навколишньому середовищу. Така продукція при перевезенні вимагає особливої ​​уважності, спеціальних транспортних засобів і тари.Для транспортування кожного типу застосовується свій вид транспортного засобу. Наші логісти підберуть вам саме той спосіб перевезення, який забезпечує максимальне збереження вашого товару і доставить його в обумовлені терміни одержувачу.

Види вантажних автомобілів, порівняльна характеристика

Для того, щоб перевезти будь-який товар, його потрібно завантажити на такий автотранспортний засіб, який впорається з його переміщенням. Зазвичай вантажоперевезення Україна доставляють різну продукцію автомобілями, які відрізняються вантажопідйомністю, корисним об'ємом і місткістю. Види автомобілів, вантажопідйомність, призначення:

Тип автомобіля Вантажопідйомність, т. Вид вантажу
тент 20-25 генеральні
рефрижератор 20-25 режимні
ізотерм 20-25 режимні
джамбо 20-24 генеральні
контейнеровоз 20-30 Контейнери, цистерни
відкрита платформа 30-40 генеральні
автоцистерна 12-20 наливні
мікроавтобус 1-3 генеральні
автовоз 20-25 автомобілі
зерновоз 12-22 навалочні
самоскид 35-40 навалочні
лісовоз 25-30 ліс, металопрокат

Це основні типи вантажних автомобілів, які можуть мати ще й різні різновиди. Специфіка конструкції залежить від того, що саме планується транспортувати і які умови перевезення у того чи іншого товару. Ці моменти обов'язково потрібно враховувати, щоб доставка пройшла гладко, а майно, що перевозиться не було пошкоджено в процесі.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАШИМИ СПЕЦІАЛІСТАМИ
У вас є питання або потрібна більш детальна інформація? Наші фахівці із задоволенням попрацюють над створенням індивідуальних транспортних і логістичних рішень в особистій бесіді з вами.

Вантажоперевезення Україна: додаткові послуги

Для більш ефективної і безпечної доставки по Україні вашого товару рекомендуємо скористатися низкою додаткових послуг, зокрема такими як:

Вантажоперевезення по Україні фото 4Супровід експедитора. В його обов'язки входить стеження за правильністю завантаження/розвантаження товару, він відповідає за те, щоб дотримувалися умови перевезення і підтримує зв'язок із замовником. Зв'язавшись з експедитором з будь-який момент ви можете отримати детальну інформацію про місцезнаходження вантажу і його стан;
Вантажоперевезення по Україні фото 5Тимчасове зберігання товару - ваш товар може тимчасово зберігатися на нашому або орендованому нами складі при необхідності.
Вантажоперевезення по Україні фото 6Страхування вантажу. Особливо цінні вантажі частіше наражаються на ризики, тому, щоб в разі настання страхового випадку ви отримали компенсацію, рекомендуємо вам застрахувати ваш вантаж.

Додаткові послуги не є обов'язковими, проте вони підвищують комфортність послуги для замовника. Наша компанія з радістю надасть такий сервіс для своїх клієнтів, щоб вам не доводилося хвилюватися за своє замовлення.

Страхування товару при здійсненні вантажоперевезень по території України

Під час вантажоперевезення по Україні ваш товар може піддаватися цілій низці ризиків і впливу негативних чинників, в результаті чого вантаж може бути пошкоджений або зовсім знищений. На жаль, настання форс-мажорних обставин ніхто не відміняв. Ми дбаємо про те, щоб ваш вантаж доїхав цілим та неушкодженим, тому рекомендуємо нашим клієнтам скористатися послугами страховки. Добровільне страхування вашого товару дає вам можливість отримати компенсацію при втраті або пошкодженні товару. Застрахувати можна практично будь-який вид вантажу. Страхова програма розробляється індивідуально і може стосуватися як одного перевезення, так і регулярних відправлень товарів. Телефонуйте нам і наші консультанти зорієнтують вас по цінам і умовам страхування вашого товару. Ми дбаємо про те, щоб ви не зазнали збитків.

Замовте послугу прямо зараз
і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Заповніть всі поля
Перелік документів для перевезення вантажів по Україні

Вантажоперевезення по Україні фото 7

Перевезення вантажів по Україні регулюється законом про автомобільний транспорт та правилами перевезення вантажів автомобільним транспортом в нашій країні. Згідно з цими нормативними актами водій повинен при собі мати:

 • Товарно-транспортну накладну (ТТН). Це основний документ, який містить в собі всю інформацію про транспортну операцію, в ній вказані:
  • автомобіль;
  • Замовник;
  • виконавець;
  • Дані про водія, експедитора та бухгалтера;;
  • вантажовідправник;
  • вантажоодержувач;
  • Пункт призначення, пункт розвантаження і переадресація вантажу, якщо у вас кілька точок вивантаження;
  • Інформація про вантаж - кількість місць, вага, габарити;
 • Договір на надання транспортних послуг - другий за значущістю документ після ТТН. У ньому прописані основні зобов'язання і реквізити сторін;
 • Шляховий лист. Це не обов'язковий документ, потрібен швидше для внутрішнього документообігу в компанії. У ньому вказуються такі основні дані, як і в ТТН;
 • Ліцензію. Потрібна переважно при перевезенні небезпечних вантажів;
 • Документи водія на перевезення вантажу:
  • Водійське посвідчення;
  • Техпаспорт автомобіля, талон про проходження техогляду;
  • Копія трудового договору водія;
  • Поліс страхування.

При здійсненні доставки вашого вантажу наші водії завжди мають при собі всі необхідні документи. Тому у нас ніколи не виникає проблем з контролюючими органами.

Послуга вантажоперевезення по Україні залізничним транспортом

Послуга вантажоперевезення по Україні залізничним транспортом досить популярна. В основному таким способом відбувається доставка сировини для промислової галузі. Такий вид переміщення різної продукції має кілька безперечних плюсів.

01

По-перше, це те, що ціна перевезення вантажів по Україні таким способом невисока, що робить такі перевезення дуже привабливими для різних замовників;

02

По-друге, універсальність. Існують вагони різного типу, як контейнерні, так і у вигляді цистерн, тому по залізничному полотну можна перевозити широкий спектр вантажів;

03

По-третє, залізничне полотно нашої країни досить розвинене для того, щоб забезпечити переміщення різного виду продукції по всіх регіонах нашої країни;

04

По-четверте, залізничний транспорт найменше схильний до залежності від погодних умов. Сюди ж можна додати, що на залізниці немає пробок і заторів;

05

По-п'яте, завдяки чітким розкладам руху потягів досить легко прогнозувати час прибуття вантажу.

ВАРТІСТЬ

Ціни на наші послуги відповідають середньоринковим. Кожна послуга розраховується індивідуально, з урахуванням всіх інтересів і потреб замовника.

ЯК ЗАМОВИТИ НАШІ ПОСЛУГИ

Хочете раціонально використовувати час і фінансові кошти? Звертайтеся до професіоналів, які виконують свою роботу швидко, якісно і вчасно.

Замовити наші послуги можна звернувшись до нас за вказаними на сайті номерами телефонів. Також ви можете написати нам на електронну пошту, або звернутися до наших менеджерів через месенджери соціальних мереж Facebook і Instagram. Ми орієнтуємося на довгострокову співпрацю і піклуємося про свою репутацію, тому для нас добре виконана робота - справа честі. Будемо раді бачити вас нашими клієнтами!

По залізничних коліях можна без проблем перевозити великі партії товарів, тому його часто вибирають для доставки сировини або продукції в різні міста нашої країни. Це найбільш вигідний спосіб перевезення для промислових підприємств, розташованих на відстані від видобувних підприємств.

Транспортування негабаритних вантажів

Що робити, якщо те, що вам потрібно перевезти з однієї точки в іншу, не вписується в технологічні рамки стандартного вантажу? Проблема з негабаритним вантажем в тому, що вони не поміщаються ні в один контейнер, ні в одну фуру, а доставити їх потрібно. Як бути? Доставка вантажів по Україні компанією ВІЛТРАНС (Wheltrans) передбачає надання таких послуг як доставка різного негабариту. Це може бути:

Вантажоперевезення по Україні фото 8Важка дорожня техніка;
Вантажоперевезення по Україні фото 9Великогабаритні бочки;
Вантажоперевезення по Україні фото 10Комбайни;
Вантажоперевезення по Україні фото 11Нафтове обладнання;
Вантажоперевезення по Україні фото 12Виробничі верстати;
Вантажоперевезення по Україні фото 13Труби;
Вантажоперевезення по Україні фото 14Негабаритні ємності;
Вантажоперевезення по Україні фото 15Складні архітектурні композиції.

Транспортування негабаритів відбувається після ретельної підготовки. Для неї використовується спеціальна техніка - низькорамні вантажовози. Майно, що перевозиться має бути розміщено і закріплено так, щоб в процесі руху воно не могло зрушити з місця і впасти. Розробляються окремі унікальні маршрути, оскільки на звичайних магістральних шляхах вони можуть створювати перешкоди і складнощі іншим учасником транспортного руху. Логісти нашої компанії на відмінно впораються з будь-яким, навіть дуже складним завданням по переміщенню негабаритних вантажів.

Що б оформити замовлення на доставку вантажу
заповніть форму і наші фахівці зв'яжуться з вами
Заповніть всі поля

Контейнерні перевезення

Вантажоперевезення по Україні фото 16

Сайт вантажоперевезень "ВІЛТРАНС" (Україна, Київ) пропонує скористатися такою послугою як контейнерні перевезення. Контейнерні перевезення більш звичні для морських перевезень, однак зручно ними користуватися і для внутрішніх перевезень по країні за допомогою автомобілів. При таких перевезеннях використовуються такі автомобілі:

 • Бортовий автомобіль;
 • Автопоїзд з напівпричепом;
 • Автомобіль з причепом;
 • Спеціалізований автомобіль-контейнеровоз;
 • Контейнеровоз із самонавантаженнямі.

Такі типи автомобілів можуть бути обладнані різного типу контейнерами: рефрижераторними, контейнерами для перевезення газів і рідин, негабаритним і з вертикальним завантаженням. Найчастіше перевозяться вантажі в контейнерах з розмірами по ISO-стандарту: 20 і 40 футів. Заборонено перевозити:

 • товари, які швидко псуються;
 • швидко займисті, вибухонебезпечні та отруйні речовини;
 • речовини і матеріали, які можуть вступити в хімічну реакцію з металами, з яких виготовлені контейнери.

Вартість контейнерних перевезень:

Відстань, км Вантажопідйомність, тонн Ціна, грн / км
до 50 10 45,76
20 96,18
50-100 10 19,3
20 49,52
більше 100 10 19,53
20 18,07

У таблиці вказані приблизні ціни. Більш точний розрахунок ви можете отримати від наших менеджерів за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Правила пакування при транспортуванні товару

Щоб вантаж був доставлений до одержувача в належному вигляді, він повинен бути правильно упакований і промаркований. Перевезення вантажів по Україні автомобільним транспортом може бути пов'язане з різними факторами ризику. На дорогах з нерівним покриттям вміст фури може трясти так, що воно може пошкодитися. При несприятливих погодних умовах неправильна упаковка може також зіграти погану службу. Ми дотримуємося наступних правил упаковки, щоб доставити ваш товар цілим та неушкодженим:

 • Предмети з гострими кінцями повинні бути загорнуті в щільний картон, їх ми складаємо в коробку з матеріалом, який буде служити амортизацією.
 • Рідини повинні перевозитися в бутлях, бідонах, бочках, каністрах. Щільно закриваються кришками, пломбуються і поміщаються в коробки з амортизаційним матеріалом.
 • Предмети, які можуть розбитися, упаковуються окремо, потім поміщаються в ємність з перегородками з щільного картону так, щоб вони не стикалися один з одним.
 • Насипні матеріали перевозяться переважно в мішках або пакетах.
 • Побутова техніка перевозиться в «рідній» - заводській упаковці.
 • Медикаменти та косметичні товари повинні бути упаковані таким чином, щоб уникнути потрапляння вологи і зберегти температурний режим.
 • Для небезпечних речовин є свої спеціальні правила транспортування.

Рефрижераторні перевезення

Вам потрібно перевезти швидкопсувні продукти? Швидко переправити в інше місто партію медикаментів в умовах постійної підтримки певного температурного режиму? Тоді доставка вантажів по Україні компанією ВІЛТРАНС (Wheltrans) в рефрижераторах — саме те, що вам потрібно. Ми забезпечимо доставку вашого товару з пункту А в пункт Б в спеціально обладнаних для таких цілей автомобілях. Ми перевозимо такі товари як:

 • Заморожені і свіжі м'ясні вироби;
 • Консервація;
 • Молоко і молочна продукція;
 • Кондитерські товари;
 • Заморожена риба і морепродукти;
 • Овочі, гриби і фрукти;
 • Рослини;
 • Косметика та побутова хімія;
 • Медикаменти.

Компанія ВІЛТРАНС має великий досвід перевезення товарів сучасними рефрижераторами. Наші водії мають всі необхідні допуски, санітарні книжки, мають потрібні знання щодо правил таких перевезень. Контроль температурного режиму здійснюється протягом усього шляху. Регулярно проводиться огляд рефрижераторів на предмет несправності. Дотримуються всі санітарні норми. За час нашої роботи ми отримали від наших клієнтів тільки позитивні відгуки про якість виконаної роботи.

Консультация специалиста Wheeltrans
Потрібна консультація фахівця?Телефонуйте: 044 537-23-01 або залиште заявку і ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин. Консультація БЕЗКОШТОВНО

Консолідація вантажу на складі компанії

У випадках, коли замовнику необхідно перевезти маленьку партію товару, немає сенсу для цього наймати цілу машину. Ціна на вантажоперевезення по Україні однієї посилки вийде вам дуже дорого, якщо вона одна поїде в цілій фурі. Такі посилки консолідуються на складі компанії і очікують попутних посилок. Зазвичай тривалість очікування не займає багато часу. Це робиться для того, щоб уникнути зайвих витрат і не експлуатувати транспортний засіб практично порожняком. Склади, на яких збираються такі вантажі, називаються консолідованими. Ваш товар зберігається на ньому з дотриманням всіх необхідних для нього умов зберігання. Партії товару, відповідно, повинні маркуватися у строго визначеному порядку, щоб уникнути плутанини при завантаженні і щоб пошук потрібної партії потім не займав багато часу. Професійні працівники складу дбайливо ставляться до посилок. Компанія ВІЛТРАНС надає послугу складської логістики в комплексі з транспортною. Однак, при потребі, ми можемо надати таку послугу окремо. Дзвоніть нам і наші менеджери нададуть вам детальну і грамотну консультацію.

Доставка збірних вантажів

Вантажоперевезення по Україні фото 17

Наша країна територіально є однією з найбільших країн в Європі. Вантажоперевезення Україна можуть коштувати дорого, якщо, наприклад, потрібна доставка з одного кінця країни в інший. Коли мова йде про великі відстані, то ганяти машину для перевезення однієї посилки обійдеться недешево і замовнику і виконавцю. Часто невеликі партії товарів від різних замовників збираються в один контейнер або одну фуру і доставляються в одному напрямку одержувачу або одержувачам. Збираються товари від відправників на консолідованих складах. Далі завантажуються в один транспортний засіб згідно з планом подальшого розвантаження. Це дуже важливий нюанс, який завжди враховують в роботі такі професіонали, як наші співробітники. Те, що буде розвантажуватися найпершим, завжди поміщається ближче до виходу. Неправильне з точки зору логістики завантаження транспортного засобу спричиняє за собою додаткові витрати часу, а отже і грошей. Доставки збірних вантажів складніше в організації, але ми легко справляємося з найскладнішими завданнями.

Послуги вантажоперевезення для приватних осіб: квартирні і офісні переїзди

Специфіка надання послуги з перевезення тварин

Доставка палет компанією "ВІЛТРАНС" (Україна, Київ)

Послугами доставки різних товарів, продуктів і матеріальних цінностей користуються не тільки юридичні особи. Хто з нас в житті не стикався з квартирним переїздом або доставкою меблів? Можливо, вам доводилося займатися організацією офісного переїзду? Напевно, таких людей, які не стикалися з переміщенням особистих речей, не існує. Тому всі ми знаємо, як буває складно організувати все самостійно, адже недарма кажуть «один переїзд дорівнює трьом пожежам». Спочатку потрібно все упакувати так, щоб нічого не втратити, не пошкодити і не знищити зовсім. Потім завантажити і перевезти майно так, щоб воно доїхало цілим та неушкодженим. І на закінчення ще й розвантажити. Щоб уникнути стресів і помилок при переїздах краще довіритися професіоналам з досвідом. Ми організуємо все так, що ваш переїзд пройде швидко і з максимальним для вас комфортом, а всі ваші речі залишаться цілими і неушкодженими. Ціна перевезення вантажів по Україні для приватних осіб розраховується так само, як і для підприємств. Основними факторами впливу будуть протяжність маршруту, вид вантажу і його кількість. Щоб отримати попередній розрахунок вартості, скористайтеся калькулятором на нашому сайті. Для більш детального розрахунку варто зателефонувати і отримати детальну безкоштовну консультацію від наших менеджерів.

Основним завданням послуги вантажоперевезення по Україні худоби є забезпечення безпечного транспортування великої кількості тварин. Такою послугою користуються фермери при закупівлі поголів'я худоби. Така послуга затребувана підприємствами, які займаються закупівлею сировини для м'ясних виробів з метою подальшої їх реалізації. Здійснення доставки тварин відбувається за допомогою спеціального транспорту - худобовозів. Такі автомобілі мають перегородки або встановлені клітки, в яких тварини перевозяться або по одному, якщо це велика рогата худоба, або великою кількістю, якщо це, наприклад, домашня птиця. Транспортні засоби, які використовуються для таких перевезень, повинні пройти ветеринарний контроль і санітарну обробку від паразитів. Наші консультанти швидко знайдуть для вас такий транспортний засіб, вам потрібно лише вказати при зверненні яких саме тварин, або яку птицю, вам потрібно перевезти, в якій кількості і куди.

Сайт вантажоперевезень "ВІЛТРАНС" (Україна, Київ) пропонує підприємствам, які займаються самостійною доставкою своїх товарів послугу з транспортування палет. Ми можемо як доставити велику партію піддонів, так і організувати поштучну доставку. Для розрахунку вартості доставки такого вантажу нам потрібно знати: звідки і куди потрібно здійснити транспортування, вагу партії, висоту і розмір палет. Переважно така послуга здійснюється в форматі «від дверей до дверей». Ви оформляєте замовлення - ми доставляємо вантаж на ваш склад у чітко обумовлений час. Доставка палет не вимагає підбору спеціальних транспортних засобів, їх конструкція дозволяє вільно переправляти їх практично будь-яким видом вантажного автотранспорту.

Замовити послугу прямо зараз?

Вілтранс - це доставка будь-якого вантажу в будь-яку точку світу. Ми забезпечимо швидкість, надійність і зручність


Як розраховується вартість вантажоперевезень України

Розцінки на вантажоперевезення Україна розраховуються в індивідуальному порядку і залежать від декількох ключових факторів:

Вантажоперевезення по Україні фото 18

Виду вантажу та його характеристик. При цьому важливо пам'ятати, що транспортування небезпечних вантажів, перевезення режимних товарів - це ті послуги, які вимагають дотримання певних умов і можуть потягнути за собою додаткові витрати;
Вантажоперевезення по Україні фото 19

Відстані. Важливо точно вказати точку завантаження і точку, куди товар повинен бути доставлений. Тут все просто, чим більше відстань, тим більше витрата палива, відповідно і загальна вартість буде вище. При подальшому розрахунку ціни вантажоперевезення враховується також стан доріг;
Вантажоперевезення по Україні фото 20

Типу транспортного засобу. Більшість вантажоперевезень по Україні здійснюється за допомогою вантажних автомобілів. Вибір автомобільних засобів дуже великий, і таке різноманіття дає можливість переміщати на будь-які відстані практично будь-який вид вантажу, включно із негабаритними вантажами;
Вантажоперевезення по Україні фото 21

Додаткових послуг. Сюди можна включити послуги з пакування/перепакування товару, послуги експедитора і т.д.

Для розрахунку попередньої вартості ви можете скористатися калькулятором на нашому сайті. З усіх питань, які цікавлять вас щодо вантажоперевезень, звертайтеся до наших менеджерів.

Ціна перевезення вантажів по Україні

Компаніям, які користуються послугами перевізників для доставки свого товару до покупців важливо знати ціну перевезення вантажів по Україні. Від цього залежить кінцева вартість продукції, тому ми склали таблиці, які допоможуть вам орієнтуватися при розрахунках. Варто також пам'ятати, що в онлайн-формах для розрахунку ціни послуги немає можливості врахувати всі чинники, які можуть вплинути на ціну. Тому обов'язково варто обговорити це питання в ході консультації із співробітниками компанії-вантажоперевізника. Припустимо, ми беремо в основу розрахунку тип автомобіля, яким буде здійснюватись доставка товару. Ціна вантажоперевезення:

Вид автомобіля Вантажопідйомність Ціна за 1 км
Єврофури 21 тонна від 21 грн
Десятитонник 15 тонн від 17 грн
Пятитонник 5 тонн від 11 грн
Газель 2 тонны від 6 грн

Якщо ми беремо для розрахунку вид вантажу і тип транспортного засобу, то отримаємо такі ціни. Ціна перевезення вантажу:

Вид вантажів Тип автомобіля і ціна
єврофури Десятитонник Пятитонники
генеральні від 19 грн/км від 14 грн/км від 13 грн/км
Збірні від 20 грн/км від 15 грн/км від 14 грн/км
негабаритні від 21 грн/км від 12 грн/км від 11 грн/км

Важливо пам'ятати, що ціни на сайті вказані орієнтовні! Ми дотримуємося демократичного підходу до ціноутворення на наші послуги, тому для кожної логістичної операції вартість розраховується в індивідуальному порядку.

Етапи доставки вантажів по Україні компанією ВІЛТРАНС (Wheltrans)

Доставка вантажів по Україні компанією ВІЛТРАНС (Wheltrans) здійснюється за ретельно продуманим і розробленим професійними логістами планом. Всі процеси логістичного ланцюжка можна розділити на кілька етапів:

1.Підготовчий етап, етап збору всієї необхідної інформації. На цьому етапі проводяться попередні зустрічі із замовником або консультації по телефону. Оцінюється загальна можливість надання послуги. При позитивному рішенні замовником проводиться попередня оплата послуги;

2.Етап планування - мабуть, найважливіший, оскільки від того, наскільки грамотно і ретельно буде розроблений маршрут, складений перелік робіт і визначені тимчасові рамки робіт, буде залежати загальний успіх справи. На цьому етапі проводиться вибір транспортного засобу, узгоджуються розклади руху транспортних засобів. При необхідності, за адресою завантаження виїжджає представник компанії - виконавця, для оцінки масштабу робіт;

3.Вантажоперевезення. Не менш важливий і відповідальний етап в логістичному ланцюзі. На цьому етапі важливим є постійний контроль за маршрутом і станом вантажу. Помилки можуть обернутися збитками для замовника, а для виконавця - втратою репутації, тому ми ставимося до процесу транспортування з максимальною відповідальністю.

4.Заключний етап. Після того, як вантаж прибув за адресою доставки, проводиться підписання документів, що свідчать про успішне завершення робіт, і проводиться остаточний розрахунок.

Компанія Вілтранс націлена на довгострокове співробітництво, ми цінуємо кожного нашого клієнта, тому для нас важливе якісне і відповідальне виконання всіх етапів.

Замовте послугу прямо зараз
і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Заповніть всі поля
Комплексне логістичне рішення ви знайдете на сайті вантажоперевезень "ВІЛТРАНС" (Україна, Київ)

Вантажоперевезення по Україні фото 22

Останнім часом стають популярними логістичні послуги формату «від дверей до дверей». Ми готові надати вам такі рішення з транспортування вашого майна. Для цього вам потрібно оформити заявку через сайт вантажоперевезень "ВІЛТРАНС" (Україна, Київ) або зателефонувати нашим менеджерам за вказаними номерами телефонів. Такий формат послуги надається для всіх видів вантажоперевезень. Ви тільки задаєте вихідні дані, ми займаємося розробкою усього логістичного плану і несемо відповідальність за його здійснення. Участь замовника мінімальна. Такий варіант вигідний усім сторонам логістичного процесу. Ми економимо ваш час і позбавляємо від турбот, пов'язаних з вирішенням питань щодо транспортування майна. Компанія ВІЛТРАНС займається наданням такої послуги не один рік і ми отримуємо від наших клієнтів тільки позитивні відгуки.

Поширені запитання (FAQ)

З юридичними і приватними особами ми працюємо на основі підписаного договору. Для його підписання вам потрібно приїхати до нас в офіс. У договорі прописується вся необхідна інформація про перевезення майна, реквізити сторін та вартість.

Для того, щоб наші консультанти могли надати вам максимально точну інформацію щодо вартості доставки, вам потрібно вказати вид вантажу, його кількість, основні характеристики, адресу завантаження і адресу вивантаження, очікуваний час доставки. Більш детальну інформацію ви зможете дізнатися у наших менеджерів, якщо зателефонуєте за номерами телефонів, вказаними на сайті компанії.

Для транспортування режимних вантажів, до яких відносяться продукти харчування і медикаменти, які потребують підтримки певного температурного режиму, використовуються рефрижератори. Ми можемо надати також послугу з перевезення продукції, яка вимагає різного температурного режиму, причому в одному транспортному засобі.

Наші партнери

Наши партнеры фото 1
Наши партнеры фото 2
Наши партнеры фото 3
Наши партнеры фото 4
Наши партнеры фото 5
Наши партнеры фото 6

Відгуки

Оформіть заявку прямо зараз
і отримаєте знижку 5%

Ваша заявка прийнята
Заполните все поля

Акція не підсумовується з іншими знижками